Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 26 sierpnia 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na sierpień 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś dwa nowe filmy.

Oko na delikwenta / KEEP AN EYE OUT (AKA AU POSTE!) (2018)| film, komedia | 70m | 15+ |
IMDb: 6.8/10

Louis (Grégoire Ludig) znajduje przed swoim budynkiem zwłoki mężczyzny po czym trafia na policję, gdzie zostaje przesłuchany przez kapitana Burona (Benoît Poelvoorde). Jego pobyt na komisariacie szybko przeradza się w farsę. Zmęczony, głodny, zagubiony w czasie i przestrzeni Louis musi skonfrontować się z paranoidalnym funkcjonariuszem, który niespodziewanie doznaje wypadku… Zwariowana, pełna absurdów i pomyłek komedia w reżyserii Quentina Dupieuxa, twórcy kultowej Opony. W obsadzie znaleźli się Benoît Poelvoorde (Zupełnie Nowy Testament), Grégoire Ludig (Przepis na miłość), Marc Fraize (Ja, Godard), Anaïs Demoustier (Śniegi Kilimandzaro) oraz Philippe Duquesne (Bardzo długie zaręczyny). Produkcja zachwyca niesztampowym poczuciem humoru oraz wyśmienitą grą aktorską.

Reżyseria: Quentin Dupieux
Obsada: Marc Fraize, Grégoire Ludig, Benoît Poelvoorde, Anaïs Demoustier, Philippe Duquesne
Kraj: FrancjaZabójczy układ / THE REPLACEMENT KILLERS (1998) | film, akcja, thriller | 84m | 18+ |
IMDb: 6.2/10

Pochodzący z Chin John Lee (Yun-Fat Chow) jest zawodowym zabójcą, który zmuszony jest przyjąć zlecenie od wpływowego pana Wei (Kenneth Tsang). Mężczyzna pragnie zemsty, która ma być wymierzona w detektywa Stana Zedlova (Michael Rooker), zleca w związku z tym zabicie jego siedmioletniego syna. Lee w ostatniej chwili decyduje się nie wykonać zadania, co sprowadza na niego i jego rodzinę gniew pana Wei. Płatny zabójca postanawia powrócić do ojczyzny. Szybko jednak zda sobie sprawę, że nie będzie to łatwe. Widowiskowe kino akcji na najwyższym poziomie. Obraz, którego reżyserem jest Antoine Fuqua (Bez litości) pełen jest śmiałych pościgów i atrakcyjnych scen walki. W obsadzie filmu znaleźli się Yun-Fat Chow (Przyczajony tygrys, ukryty smok), wyróżniona Oscarem Mira Sorvino (Jej wysokość Afrodyta), Michael Rooker (Kolekcjoner kości), Kenneth Tsang (Wyznania gejszy) oraz Jürgen Prochnow (Angielski pacjent).

Reżyseria: Antoine Fuqua
Obsada: Kenneth Tsang, Chow Yun-Fat, Mira Sorvino, Yun-Fat Chow, Jürgen Prochnow, Frank Medrano, Michael Rooker, Danny Trejo, Til Schweiger
Kraj: USA


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 26 sierpnia 2019

Netflix: Zapowiedź premiery El Camino: Film „Breaking Bad”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner