Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska (05.05.2019)

Facebooktwitter

hbo go GOOSEBUMPS 2 HAUNTED HALLOWEEN
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na maj 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś filmy:

Gęsia skórka 2 / GOOSEBUMPS 2: HAUNTED HALLOWEEN (2018) | film komedia, familijny | 86m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.6/10

Sonny (Jeremy Ray Taylor) i Sam (Madison Iseman) są przyjaciółmi, którzy mają nadzieję, że w śmieciach innych osób uda im się znaleźć prawdziwy skarb. Pewnego dnia trafiają do opuszczonego domu, gdzie przez przypadek otwierają manuskrypt „Gęsiej skórki” czym przywołują różne przerażające stwory. Ich miastu nagle zagraża niebezpieczeństwo. Z pomocą w walce z potworami przychodzi chłopakom siostra Sonny’ego, Sarah (Madison Iseman). Komediowe kino familijne z elementami kina akcji, które nawiązuje do popularnego w latach dziewięćdziesiątych XX wieku serialu dla młodzieży. Reżyserii obrazu podjął się zdobywca Oscara Arie Sandels (Opowieść o Zachodnim Brzegu), a odtwórcami głównych ról są Jeremy Ray Taylor (Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa), Madison Iseman (Jumanji: Przygoda w dżungli), Caleel Harris (Myśl jak facet), Wendi McLendon-Covey (Druhny) oraz Ken Jeong (Kac Vegas w Bangkoku).

Reżyseria: Ari Sandel
Obsada: Ken Jeong, Wendi Mclendon-Covey, Odeya Rush, Jack Black, Caleel Harris, Madison Iseman, Madison Iseman, Chris Parnell, Jeremy Ray Taylor
Kraj: USA


hbo go BEL CANTO
Belcanto / BEL CANTO (2018) | film dramat | 97m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.3/10

Roxanne Coss (Julianne Moore) jest znaną na całym świecie śpiewaczką operową. Kobieta wybiera się do Afryki, do kraju, w którym panuje dyktatura wojskowa, aby dać prywatny koncert na imprezie zorganizowanej dla bogatego japońskiego przemysłowca. Nieoczekiwanie na rezydencję pełną dyplomatów i wpływowych polityków napada grupa rebeliantów domagających się uwolnienia towarzyszy broni. Rozpoczynają się niekończące się i pełne napięcia rozmowy. Stłoczeni pod jednym dachem zamachowcy i zakładnicy muszą znaleźć wspólny język, który pozwoli im na komunikację. Intrygujący dramat pokazujący, że piękno muzyki może pokonać dzielące ludzi różnice i wyzwolić w nich ducha wspólnoty. Film autorstwa nominowanego do Nagrody Akademii Paula Weitza (Był sobie chłopiec) łagodzi obyczaje i pozwala uwierzyć w człowieczeństwo. Doskonałą kreację w filmie tworzy jak zawsze profesjonalna laureatka Oscara Julianne Moore (Motyl Still Alice). Obok niej pojawiają się Ken Watanabe (Ostatni samuraj), Sebastian Koch (Życie na podsłuchu), Christopher Lambert (Nieśmiertelny) oraz Ryo Kase (Listy z Iwo Jimy). Scenariusz obrazu powstał na podstawie powieści Ann Patchett pod tym samym tytułem, a zdjęcia do niego powstały w Meksyku.

Reżyseria: Paul Weitz
Obsada: Julianne Moore, Christopher Lambert, Ken Watanabe, Sebastian Koch, Olek Krupa, Ryo Kase
Kraj: USA


hbo go BUTTERFLIES
Motyle / BUTTERFLIES (2018) | film komedia, dramat | 113m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Cemal (Tolga Tekin), Kenan (Bartu Küçükçaglayan) i Suzi (Tugce Altug) są rodzeństwem, które dorastało w małej tureckiej wiosce Hasanlar. Każde z nich szybko opuściło rodzinne strony i zajęło się swoim życiem. Przez blisko trzy dekady nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Pewnego dnia do każdego z nich dzwoni ojciec i żąda, aby wszyscy do niego pilnie przyjechali. Rodzeństwo musi powrócić do miejsc i wspomnień, o których żadne z nich nie chce pamiętać. Słodko-gorzki dramat o życiu w dysfunkcyjnej rodzinie i konfrontacji z przeszłością. Główni bohaterowie filmu w reżyserii utalentowanego tureckiego twórcy Tolgi Karaçelika (Ostatni przystanek Kurtulus) wyruszają w nostalgiczną podróż, podczas której odkrywają siebie i swoje ograniczenia. Odtwórcami ról w obrazie są Tolga Tekin (Mustafa Hakkinda Hersey), Bartu Küçükçaglayan (Za głosem stada), Tugce Altug (serial Bartu Ben), Serkan Keskin (Chodźmy pogrzeszyć) oraz Hakan Karsak (Poziom morza). Produkcja zdobyła wiele wyróżnień – w tym nagrody na MFF w Ankarze i Stambule.

Reżyseria: Tolga Karaçelik
Obsada: Tolga Tekin, Tolga Tekin, Bartu Küçükçaglayan, Bartu Küçükçaglayan, Tugce Altug, Tugce Altug, Serkan Keskin, Serkan Keskin, Hakan Karsak
Kraj: Turcja


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.05.2019)

Netflix: Oficjalny zwiastun [HD] 3. sezonu serialu Designated Survivor

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner