Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 7-8 czerwiec 2019

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.6]

hbo go Drużyna A
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na czerwiec 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe filmy:

Drużyna A / THE A-TEAM (2010) | film, akcja, komedia | 128m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.8/10

Podczas wykonywania tajnej operacji pułkownik Hannibal Smith (Liam Neeson) i porucznik Face Peck (Bradley Cooper) spotykają kaprala B.A. Baracusa (Quinton ‚Rampage’ Jackson) oraz szalonego kapitana Murdocka (Sharlto Copley). Szybko okazuje się czwórka wojskowych tworzy dobrze zgrany zespół. Kilka lat i wiele wykonanych misji później Drużyna A przebywa w Iraku, gdzie dostaje zadanie przechwycenia matryc do kontrolowanej przez islamskich radykałów maszyny produkującej pieniądze. Okazuje się jednak, że zostali wrobieni i trafiają do więzienia. Po kilku miesiącach udaje im się wydostać zza krat. Członkowie Drużyny A zrobią wszystko, żeby oczyścić swoje dobre imię. Kinowa wersja bijącego rekordy popularności w latach osiemdziesiątych komediowego serialu, która została wyreżyserowana przez Joe Carnahana (Asa w rękawie, W cieniu chwały). Fabuła obrazu nie przestaje zaskakiwać, a jego wyróżnikiem jest kapitalne poczucie humoru. W filmie znalazły się m.in. takie gwiazdy jak: nominowany do Oscara Liam Neeson (Lista Schindlera), zdobywca siedmiu nominacji do Nagrody Akademii Bradley Cooper (Narodziny gwiazdy), nominowana do Złotego Globu Jessica Biel (serial Grzesznica), Quinton ‚Rampage’ Jackson (Nocny pociąg z mięsem) oraz Sharlto Copley (Dystrykt 9).

Reżyseria: Joe Carnahan
Obsada: Liam Neeson, Bradley Cooper, Jessica Biel, Quinton ‚rampage’ Jackson, Sharlto Copley
Kraj: USA

Drużyna A (zwiastun)

Opis dystrybutora: Kinowa wersja bijącego rekordy popularności komediowego serialu TV, wyreżyserowana przez Joe Carnahana („As w rękawie”, „Na tropie zła”). Grupa weteranów wojny w Iraku zostaje wrobiona w zabójstwo i postanawia za wszelka cenę odzyskać dobre imię. W rolach głównych: Bradley Cooper („Jestem na tak”, „Kac Vegas”) i Liam Neeson („Batmana: początek”, „Lista Schindlera”).


hbo go SEVERAL CONVERSATIONS ABOUT A VERY TALL GIRL
Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie / SEVERAL CONVERSATIONS ABOUT A VERY TALL GIRL (2018) | film, dramat | 66m | 15+ | polskie napisy i lektor

Dwie dziewczyny zaczynają rozmawiać przez internet. Początkowo wymieniają się informacjami na temat kobiety, z którą obydwie miały kiedyś romans. Z czasem napięcie między nimi narasta i stają się sobie coraz bliższe. Okazuje się jednak, że ich oczekiwania się różnią – jedna jest wycofana i szuka kogoś, kto pozwoliłby jej dalej żyć w bezpiecznej bańce. Druga, odważnie patrzy w przyszłość i z miłości jest gotowa skoczyć na głęboką wodę. Artystyczne kino przedstawiające kobiece love story w reżyserii obiecującego rumuńskiego debiutanta Bogdana Theodora Olteanu. W role pełnych sprzecznych emocji kochanek wcielają się Silvana Mihai oraz Florentina Nastase. Obok nich pojawiają się Denisse Moise, Carol Ionescu oraz Ana Covalciuc. Kameralna produkcja mówiąca o stereotypach, z jakimi wciąż zmaga się współczesna Rumunia była pokazywana na Transilvania International Film Festival.

Reżyseria: Bogdan Theodor Olteanu, Bogdan Theodor Olteanu
Obsada: Silvana Mihai, Silvana Mihai, Florentina Nastase, Florentina Nastase, Denisse Moise, Denisse Moise, Carol Ionescu, Carol Ionescu, Ana Covalciuc, Ana Covalciuc
Kraj: Rumunia


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...