Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 7-8 czerwiec 2019

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.6]

hbo go Daphne i Velma
Daphne i Velma / DAPHNE & VELMA (2018) | film, komedia, familijny | 72m | 7+ | polskie napisy i lektor

Inteligentna Daphne Blake (Sarah Jeffery) i jej będąca technologicznym geekiem, poznana w sieci przyjaciółka Velma Dinkley (Sarah Gilman) zostają przyjęte do prestiżowego liceum Ridge Valley High. Pewnego dnia na kampusie zaczynają jednak dziać się dziwne rzeczy. Najlepsi uczniowie zaczynają znikać. Zdesperowane dziewczyny podejmują próbę rozwiązania zagadki. Pełna tajemnic i sekretów komedia familijna, której reżyserką jest Suzi Yoonessi (Are You the Favorite Person of Anybody?). Skierowany do młodzieży obraz opowiada o bystrym kobiecym duecie, który próbuje rozwiązać skomplikowaną zagadkę. Pokazuje siłę przyjaźni i udowadnia, że dziewczyny są w stanie dużo razem zdziałać. Odtwórczyniami głównych ról są doskonałe Sarah Jeffery (serial Miasteczko Wayward Pines) oraz Sarah Gilman (Będę walczyć dla ciebie).

Reżyseria: Suzi Yoonessi
Obsada: Sarah Jeffery, Sarah Gilman, Sarah Gilman, Vanessa Marano, Courtney Dietz, Courtney Dietz, Stephen Ruffin, Stephen Ruffin
Kraj: USA

Daphne i Velma (zwiastun)

Opis dystrybutora: Futurystyczne roboty, zwariowane gadżety i najbardziej utalentowani uczniowie na korytarzach to powszechny widok w liceum Ridge Valley High. Do szkoły właśnie dostały się inteligentna i zdolna Daphne Blake (Sarah Jeffery) oraz jej najlepsza przyjaciółka, gik technologiczny i hipsterka, Velma Dinkley (Sarah Gilman). Licealne życie przestaje jednak przypominać bajkę, gdy najlepsi uczniowie zaczynają padać ofiarami niewyjaśnionych zaginięć. Niegdyś radosne i pełne życia dzieciaki wracają na kampus pozbawione emocji niczym zombie. Czy dwie nastolatki, które wcześniej przyjaźniły się tylko online, dogadają się w prawdziwym życiu, pokonają swoje słabości i ocalą całe miasteczko przed upiorną katastrofą? Przekonajcie się o tym, oglądając pełną tajemnic opowieść o początkach Brygady Detektywów!


Wczoraj zadebiutował w ofercie HBO GO Polska film:

hbo go THE DROP
Brudny szmal / THE DROP (2014) | film, kryminalny, dramat | 102m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.1/10

Bob Saginowski (Tom Hardy) jest barmanem w knajpie, która służy jako przechowalnia brudnych pieniędzy dla miejscowych gangów. Mężczyzna pracuje dla kuzyna Marva (James Gandolfini), który kiedyś siał postrach na ulicach. Pewnego dnia dochodzi do napadu na lokal, w trakcie którego zamaskowani napastnicy kradną wszystko z kasy. Bob i Marv muszą zrobić wszystko, żeby jak najszybciej odnaleźć zrabowane pieniądze. Wyrazisty kryminał z wyróżnionym BAFTĄ Tomem Hardym (Zjawa) i nieżyjącym już zdobywcą Złotego Globu Jamesem Gandolfinim (serial HBO Rodzina Soprano) w rolach głównych. Twórcą scenariusza jest znany dzięki Rzece tajemnic i Wyspie tajemnic Dennis Lehane, a za reżyserię odpowiadał Michaël R. Roskam (Głowa byka). Kameralna produkcja zdobyła Nagrodę Jury na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastian.

Reżyseria: Michaël R. Roskam
Obsada: Tom Hardy, Noomi Rapace, James Gandolfini, Matthias Schoenaerts, John Ortiz
Kraj: USA

Brudny szmal (zwiastun)


Czytaj również:

Netflix nabywa prawa do ekranizacji trzech powieści Sarah Dessen, popularnej autorki powieści z listy bestsellerów New York Times

Premiery serialowe w ofercie Netflix Polska cd . – 7 czerwiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...