Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 10 czerwiec 2019

Facebooktwitter

hbo go OLD BOYS
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na czerwiec 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe filmy:

Stare chłopaki / OLD BOYS (2017) | film, komedia | 91m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Męska szkoła z internatem w Caldermount. Amberson (Alex Lawther) jest wycofanym nastolatkiem, który od zawsze był na samym końcu szkolnej listy popularności. Kiedy jednak pełna wdzięku Agnes (Pauline Etienne), córka nauczyciela francuskiego, przyjeżdża na miejsce, życie chłopaka przewraca się do góry nogami. Niespodziewanie Amberson zaczyna pomagać wyswatać najpopularniejszego sportowca w szkole Winchestera (Jonah Hauer-King) z dziewczyną. Bezpretensjonalna komedia o młodzieńczych porywach serca i pogoni za akceptacją w reżyserii dwukrotnie nominowanego do BAFTY Toby’ego MacDonalda (Heavy Metal Drummer). Odtwórcami głównych ról są Alex Lawther (serial The End of the F***ing World), Pauline Etienne (Narzeczony z Tokio), Jonah Hauer-King (Pocztówki z Londynu), Joshua McGuire (Czas na miłość) oraz Denis Ménochet (Bękarty wojny). Fabuła obrazu osadzona jest w latach osiemdziesiątych w malowniczej scenerii angielskiej prowincji.

Reżyseria: Toby Macdonald
Obsada: Denis Ménochet, Joshua Mcguire, Jonah Hauer-King, Pauline Etienne, Alex Lawther
Kraj: GB

hbo go THE LAST TIME I COMMITTED SUICIDE

Życie na krawędzi / THE LAST TIME I COMMITTED SUICIDE (1997) | film biograficzny, dramat | 89m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

W idyllicznym powojennych latach pięćdziesiątych młodzi amerykańscy mężczyźni pragnęli trzech rzeczy: małżeństwa, rodziny i stabilności. Neal Cassady (Thomas Jane) ma jednak duszę poety i jest rozdarty. Z jednej strony korci go życie włóczęgi, z drugiej – tęskni za bezpieczeństwem tradycyjnego domu. Neal musi też zdecydować, z kim chce związać swoje życie. Scenariusz obrazu został zainspirowany listem napisanym przez Cassady’ego do przyjaciela Jacka Kerouaca. Ten pięknie sfotografowany film w reżyserii Stephena T. Kay’a opowiada o wyborach dokonywanych przez ludzi i o tym, jak zmieniają one bieg ich życia. W obsadzie znaleźli się: trzykrotnie nominowany do Złotego Globu Thomas Jane (Wyposażony), Keanu Reeves (Matrix), wyróżniony Oscarem Adrien Brody (Pianista), John Doe (Wykidajło) oraz Claire Forlani (Joe Black). Postać Cassady’ego była inspiracją dla Kerouaca do napisania kultowej powieści pt. „W drodze”.

Reżyseria: Stephen T. Kay
Obsada: Keanu Reeves, Adrien Brody, Thomas Jane, John Doe, Claire Forlani
Kraj: USA


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 9 czerwiec 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 8 czerwiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner