Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 13-14 października 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na październik 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś 2 nowe filmy, a wczoraj dodano do niej 3 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Bez alternatywy / NO ALTERNATIVE (2018) | film, dramat, muzyczny | 97m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

Początek lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Thomas Harrison (Conor Proft) po śmierci Kurta Cobaina postanawia założyć zespół grający alternatywną muzykę. Ta obsesja ma ogromny wpływ na jego młodszą siostrę Bridget (Michaela Cavazos). Jedni twierdzą, że doprowadza ją ona do załamania nerwowego. Inni są natomiast zdania, że przyczynia się do rozkwitu jej talentu. Obraz śledzi losy zbuntowanych nastolatków, którym przyszło żyć w epoce post-grunge’u, przypadającej na okres po samobójczej śmierci Kurta Cobaina. Twórca William Dickerson (Pogrzebać przeszłość) próbuje uchwycić ducha i emocje pokolenia, które dorastało na początku lat dziewięćdziesiątych. W obsadzie pojawiają się Michaela Cavazos (serial MatPat’s Game Lab), Conor Proft (serial Daredevil), czterokrotnie nominowany do Złotego Globu Harry Hamlin (serial Prawnicy z Miasta Aniołów), Kathryn Erbe (serial Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar) oraz Chloë Levine (Adam). Niewątpliwym wyróżnikiem filmu jest rewelacyjna ścieżka dźwiękowa.

Reżyseria: William Dickerson
Obsada: Michaela Cavazos, Conor Proft, Harry Hamlin, Kathryn Erbe, Chloe Levine, Chloë Levine
Kraj USAPodejrzani / THE USUAL SUSPECTS (1995) | film kryminalny, thriller | 101m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Pewnej nocy w porcie w Los Angeles potężna eksplozja niszczy statek i zabija 27 osób. Ginie w nim czterech z pięciu przestępców, których kilka tygodni wcześniej prześwietlała policja. Jedynym ocalałym jest niepełnosprawny drobny oszust, Verbal Kint (Kevin Spacey). Mężczyzna przesłuchiwany jest przez nieustępliwego policjanta, który za wszelką cenę pragnie poznać prawdę o śmierci jego byłych kompanów. Kint zaczyna snuć długą opowieść, której głównym bohaterem jest Keyser Söze, mityczny gangster o ponadprzeciętnych zdolnościach. Nagrodzony za swoją rolę Oscarem Kevin Spacey (American Beauty, serial House of Cards) w pełnym emocji i zaskoczeń thrillerze w reżyserii Bryana Singera (Bohemian Rhapsody). Atutem obrazu jest kapitalnie zarysowana intryga. Nieoczywisty i pełen precyzji scenariusz obrazu autorstwa specjalizującego się w kinie sensacyjnym Christophera McQuarrie’a (Mission: Impossible – Fallout) został wyróżniony Nagrodą Akademii i BAFTĄ. W filmie, obok Spacey’ego, występują Stephen Baldwin (Ich troje), zdobywca Złotego Globu Gabriel Byrne (Człowiek w żelaznej masce), Chazz Palminteri (Legend) oraz Kevin Pollak (Rekiny wojny).

Reżyseria: Bryan Singer
Obsada: Gabriel Byrne, Stephen Baldwin, Benicio Del Toro, Kevin Spacey, Kevin Pollak, Chazz Palminteri
Kraj: USA


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner