Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 13 grudnia 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na grudzień 2019r. swoją premierę w ofercie ma dziś jeden nowy film, a jeden został do niej ponownie dodany.

Dzisiejsza nowość

I ty możesz być mordercą / YOU MIGHT BE THE KILLER (2018) | film, komedia, horror | 84m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6/10

Sam (Fran Kranz) jest opiekunem na obozie letnim. Jego spokój szybko zostaje przerwany za sprawą serii zbrodni. Mężczyzna dzwoni na policję, na posterunku nikt jednak nie podnosi słuchawki. Zrozpaczony postanawia skontaktować się ze swoją pracującą w sklepie z komiksami i będącą znawczynią filmów slasherowych przyjaciółką o imieniu Chuck (Alyson Hannigan). Dziewczyna ma do Sama wiele pytań, a niektóre odpowiedzi mogą mu się nie spodobać.Kino komediowe wyśmiewające pewien rodzaj horrorów, w których liczba bohaterów zmniejsza się systematycznie w nieznanych okolicznościach. Twórcą obrazu jest specjalizujący się w kinie grozy Brett Simmons (Małpia łapa). W obsadzie filmu znaleźli się Fran Kranz (Dom w głębi lasu), laureatka nagrody Saturna Alyson Hannigan (serial Buffy: Postrach wampirów), Brittany S. Hall (Chwyć życie za włosy), Jenna Harvey, Bryan Price (Gra życia).

Reżyseria: Brett Simmons
Obsada: Fran Kranz, Alyson Hannigan, Brittany S. Hall, Sara Catherine Bellamy, Bryan Price, Olivia Jaye Brown, Jenna Harvey
Kraj: USA


Ponownie w HBO GO


Droga śmierci
/ WRONG TURN AT TAHOE (2009) | film, akcja, przygodowy | 87m | 18+ |
IMDb: 6.1/10

Joshua (Cuba Gooding Jr.) i Mickey (Johnny Messner) są drobnymi rzezimieszkami, którzy pracują dla lokalnego gangstera Vincenta (Miguel Ferrer). Pewnego dnia dowiadują się, że niejaki Frankie Tahoe (Noel Gugliemi) planuje zabić ich szefa. Joshua, Mickey i Vincent postanawiają dopaść mężczyznę w nocnym klubie. Niestety, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Rozwścieczony Vincent zabija Frankiego kijem bejsbolowym. Pech chce, że mężczyzna był bliskim współpracownikiem mafijnego bossa, Nino (Harvey Keitel).Ekscytujące gangsterskie kino w doborowej obsadzie. Szybkie tempo akcji, błyskotliwe dialogi, duża dawka napięcia oraz sprytnie skonstruowana intryga to podstawowe wyróżniki filmu w reżyserii specjalizującego się w thrillerach Francka Khalfouna (Poziom -2, Maniac). W głównych rolach wyraziste kreacje tworzą takie gwiazdy Hollywood, jak m.in.: laureat Oscara Cuba Gooding Jr. (Jerry Maguire, Siła i honor), nominowany do Nagrody Akademii Harvey Keitel (Bugsy, Wściekłe psy) oraz Miguel Ferrer (serial Miasteczko Twin Peaks, Traffic).

Reżyseria: Franck Khalfoun
Obsada: Harvey Keitel, Miguel Ferrer, Mike Starr, Cuba Gooding Jr., Johnny Messner
Kraj: USA


Polecamy również

Kalendarium 2020. Nowości programowe w ofercie HBO i HBO GO

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 13 grudnia 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner