Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – kolejne 2 części serii „Gwiezdne wojny” i „Projekt: Monster”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na lipiec 2020r. i naszą zapowiedzią swoją premierę w ofercie mają dziś trzy nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Wraz ze zniszczeniem Republiki nastaje czas panowania Pierwszego Porządku. Najwyższy Przywódca Snoke chce zmiażdżyć resztki Ruchu Oporu i umocnić swoją pozycję.  Ale nadzieja przetrwała: mistrz Jedi Luke Skywalker może jeszcze zmienić bieg wydarzeń.

Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.


Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

hbo go filmy

Trzy dekady po pokonaniu Dartha Vadera i Imperium Galaktycznego pojawia się nowe zagrożenie. Złowieszczy Najwyższy Porządek próbuje zawładnąć galaktyką. Przeciwko niemu powstaje Ruch Oporu.


hbo go filmy

Projekt: Monster / CLOVERFIELD (2008) | film, science fiction, katastroficzny | 81 min | 18+ |
IMDb: 7/10

Rob (Michael Stahl-David) przyjmuje ofertę pracy w Japonii. Wkrótce wyjedzie z kraju. Z tej okazji grupa przyjaciół organizuje dla niego przyjęcie pożegnalne. Mężczyzna wierzy, że podczas imprezy uda mu się wyznać długo skrywane uczucia i uporządkować kilka spraw. Niespodziewanie jednak dochodzi do silnego trzęsienia ziemi. Uczestnicy zabawy zastygają w przejęciu, oglądając wiadomości dotyczące skutków zdarzenia. Kiedy w końcu decydują się wyjść na dach budynku, na horyzoncie eksploduje kula ognia. W mieście wybucha panika.

Wciągająca bez reszty opowieść o grupie przyjaciół, którzy walczą o przetrwanie w pogrążonym w chaosie mieście. Scenariusz tego realistycznego filmu inspirowany jest takimi tytułami jak Godzilla czy Blair Witch Project. Widzowie mogą śledzić akcję oczami jednego z bohaterów, który nagrywa wszystko kamerą cyfrową. Obraz w reżyserii trzykrotnie nominowanego do nagrody Saturna Matta Reevesa (Pozwól mi wejść, Wojna o planetę małp) to solidne kino katastroficzne, które dostarcza silnych emocji i do końca trzyma w napięciu. W role głównych bohaterów wcielają się Michael Stahl-David (serial Narcos), nominowana do nagrody Emmy Lizzy Caplan (serial Masters of Sex), Jessica Lucas (Ten niezręczny moment) oraz T.J. Miller (serial HBO Dolina Krzemowa).

Reżyseria: Matt Reeves
Obsada: Lizzy Caplan, Jessica Lucas, T.j. Miller, Michael Stahl-David, Mike Vogel
Kraj: USA


Polecamy również

Młody Wallander | Oficjalny teaser nowego serialu od Netflix Polska

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Pezet – koncert” i „Stockton”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner