Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 22 czerwiec 2019

Facebooktwitter

hbo go ALEX AND ME
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na czerwiec 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe filmy:

Alex i ja / ALEX AND ME (2018) | film, komedia, familijny | 82m | 7+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.5/10

Reagan Willis (Siena Agudong) ma jedno marzenie. Chce grać w piłkę nożną tak dobrze, jak jej idolka – Alex Morgan (Alex Morgan). W pokoju nastolatki znajduje się nawet wielki plakat zdobywczyni olimpijskiego złota. Reagan żyje jednak w cieniu swojego brata Logana. Nie udaje się jej też dostać do szkolnej drużyny piłkarskiej. Kiedy wydaje się, że życie dziewczyny legło w gruzach, jej idolka z plakatu nagle ożywa… Podnosząca na duchu opowieść o pasji, pogoni za sukcesem i sile młodzieńczych marzeń w reżyserii Erica Champnelli (The Old Man and the Studio) i Seana GK (Alexis). Odtwórczynią głównej roli w tej pogodnej komedii rodzinnej jest Siena Agudong (AwanturNick), a w postać jej idolki wciela się prawdziwa gwiazda amerykańskiej kobiecej piłki nożnej – Alex Morgan.

Reżyseria: Eric Champnella, Eric Champnella, Sean Gk, Sean Gk
Obsada: Siena Agudong, Siena Agudong, Alex Morgan, Alex Morgan, Jim Klock, Jim Klock, Ava Acres, Reagan Lake Champnella, Reagan Lake Champnella
Kraj: USA


hbo go Funny CowFunny Cow (2017) | film, komedia, dramat | 98m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte XX wieku, Północna Anglia. Funny Cow (Maxine Peake) jest zdobywającą popularność komiczką, która występuje w klubach dla mężczyzn z klasy robotniczej. Artystka zamienia na scenie swoje niełatwe doświadczenia życiowe w żarty, a jej niepowtarzalny styl komediowy wyróżnia się na tle zmaskulinizowanej sceny komediowej tamtych czasów. Oryginalne dzieło filmowe w reżyserii Adriana Shergolda (Perswazje), które jest hołdem dla kobiecego stand-upu. Pokazuje świat pełen stereotypów i kobietę, która ze wszystkich sił starała się osiągnąć niezależność i spełniać swoje marzenia. Odtwórczynią tytułowej roli jest nominowana do BAFTY Maxine Peake (Teoria wszystkiego). Aktorce udaje się stworzyć postać silnej kobiety, która próbuje znaleźć swoje miejsce w zmaskulinizowanym świecie komedii. Obok niej występują Stephen Graham (serial HBO Zakazane imperium), dwukrotnie wyróżniony BAFTĄ Paddy Considine (Ultimatum Bourne’a), Vic Reeves (Pewnego razu w Midlands) oraz Diane Morgan (Zanim się pojawiłeś).

Reżyseria: Adrian Shergold
Obsada: Paddy Considine, Stephen Graham, Maxine Peake, Alun Armstrong, Vic Reeves, Christine Bottomley, Diane Morgan
Kraj: GB


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska – 21 czerwiec 2019

Netflix: Stranger Things 3 – finałowy zwiastun

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner