Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (10.03.2019)

Facebooktwitter

netflix-the-blacklist
Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią i planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

10 odcinek 6. sezonu The Blacklist / Czarna lista (2013) | serial, sezony 1-6 | UHD/4K | 16+ | 8,96/10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Sezon 6: Liz wie już, że Raymond Reddington nie jest tym, za kogo się podaje. Musi więc zdecydować, czy warto pomóc mu znaleźć zdrajcę, przez którego został skazany na śmierć.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. i 6. sezonu serialu.

S6:O10 – 10. The Cryptobanker (No. 160) – 43m

netflix The BlackList S6E10

Kolejny odcinek będzie debiutować w ofercie Netflix Polska co niedzielę.


netflix The Ottoman Lieutenant
The Ottoman Lieutenant / Eskorta porucznika (2017) | film | 1g50m | 16+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Opis Netflix

Zbliża się I wojna światowa. Tymczasem amerykańska pielęgniarka jedzie z misją medyczną do Imperium Osmańskiego, gdzie spotyka szykownego porucznika.

W rolach głównych: Affif Ben Badra, Haluk Bilginer, Paul Barrett
Obsada: Affif Ben Badra, Haluk Bilginer, Paul Barrett, Ben Kingsley, Jessica Turner, Michiel Huisman, Josh Hartnett, Hera Hilmar
Gatunki: Dramaty, Dramaty o tematyce wojskowej, Dramaty romantyczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Romantyczne

W rolach głównych nagrodzony Oscarem Ben Kingsley oraz Josh Hartnett („Dom grozy”) i Hera Hilmar („Demony da Vinci”).

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner