Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (27.04.2019)

Facebooktwitter

netflix The Art of Loving
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma nowy film:

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wislockiej / The Art of Loving (2017) | film | 1h55m | 16+ | można pobrać | polska produkcja
IMDb: 7.1/10

Opis Netflix: Wbrew komunistycznym władzom Michalina Wisłocka, najsłynniejsza polska seksuolożka, walczy o wydanie swojej przełomowej książki o seksie i miłości.

W rolach głównych: Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Justyna Wasilewska
Obsada: Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Arkadiusz Jakubik, Wojciech Mecwaldowski, Borys Szyc, Katarzyna Kwiatkowska, Artur Barciś
Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Filmy oparte na literaturze, Dramaty, Filmy polskie, Dramaty polskie
Kategorie: Zmysłowe, Inspirujące

Opis dystrybutora: „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” to filmowa opowieść o uznanej lekarce oraz autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości. Losy Michaliny śledzimy na trzech różnych etapach jej życia, które doprowadziły ją do napisania i wydania „Sztuki kochania”. Wisłocka rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś także o nowy odcinek serialu:

netflix Dynasty S2

18 odcinek 2. sezonu Dynasty / Dynastia (2017) | serial, sezon 1-2 | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb:  7.2/10

Opis Netflix: Wielki powrót słynnej telenoweli, która przyciągnęła przed ekrany tysiące widzów. Zobacz, jak rodziny Carringtonów i Colbych toczą walkę o fortunę i swoje dzieci.

W rolach głównych: Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley, Grant Show
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Sallie Patrick, Josh Schwartz, Stephanie Savage

Sezon 1: Do rodziny wkrótce dołączy nowa osoba, a tymczasem klany Carringtonów i Colbych wciąż walczą o fortunę i życie swoich dzieci.

Sezon 2: Carringtonowie nie dają za wygraną i robią wszystko, by ich dynastia podniosła się z popiołów, które pozostały po ich spalonej rezydencji.

S2O18 – 18. Życie to bal maskowy – 43m

Adam przedstawia światu nową Alexis podczas wystawnego przyjęcia, które Sam wystawia z okazji zakończenia swojego związku. Fallon angażuje się w życie uczuciowe Liama.

Dynastia (zwiastun)
Rodziny tak bogate jak te dwie są przyzwyczajone, że dostają to, czego chcą. A tym razem chcą wojny — ze sobą nawzajem.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska (27.04.2019)

Czarnobyl – nowy miniserial HBO zadebiutuje w HBO i HBO GO już 7 maja 2019r.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner