Premiery w ofercie HBO GO Polska (13.04.2019)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.2]

hbo go DISNEY DUCKTALES WOO-OO
Kacze opowieści: Łuu-u! / DISNEY DUCKTALES: WOO-OO! (2017) | film animowany | 42m | polski dubbing
IMDb: 8.5/10

Po dziesięciu latach milczenia Scrooge McDuck i Kaczor Donald w końcu znowu się spotykają. Donald potrzebuje jego pomocy w opiece nad siostrzeńcami Hueyem, Deweyem i Louiem. Chłopaki nie mogą uwierzyć, że spotykają najbogatszą kaczkę na świecie. Zdają się być jeszcze bardziej podekscytowani, kiedy uświadamiają sobie, że Scrooge McDuck jest ich wujkiem. Rodzina niespodziewanie wyrusza w podróż życia do Zaginionego Miasta Atlantydy. Szalona animacja opowiadająca o fascynujących przygodach Kaczora Donalda i zwariowanych członków jego rodziny. Pocieszna produkcja w reżyserii Johna Aoshima (Amerykański tata) oraz Dany Terrace bawi i wzrusza.

Reżyseria: John Aoshima, Dana Terrace


hbo go THE HUNT FOR RED OCTOBER
Polowanie na Czerwony Październik / THE HUNT FOR RED OCTOBER (1990) | film | 130m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Najnowszy radziecki atomowy okręt podwodny o nazwie Czerwony Październik wypływa w dziewiczy rejs. Jego kapitan Marko Ramius (Sean Connery) zmienia jednak plan działania i postanawia dopłynąć do wybrzeży USA i oddać się w ręce Amerykanów. Kiedy Rosjanie orientują się w sytuacji, pragną zapobiec przedostaniu się łodzi na stronę wroga. Sytuacja jest napięta. Nikt nie wie, co się dzieje i jakie motywacje kierują Ramiusem. Jedynie amerykański analityk, doktor Jack Ryan (Alec Baldwin), próbuje dowiedzieć się, jakie są prawdziwe zamiary kapitana okrętu. Widowiskowy film na podstawie bestsellerowej powieści Toma Clancy’ego, który szybko wszedł do klasyki kina. Jego reżyserem jest John McTiernan (Bohater ostatniej akcji), a w głównej roli występuje laureat Oscara Sean Connery (Nietykalni). Obok niego pojawiają się inne gwiazdy: zdobywca trzech Złotych Globów Alec Baldwin (serial Rockefeller Plaza 30), Scott Glenn (Milczenie owiec), nominowany do Nagrody Akademii James Earl Jones (Wielka nadzieja białych) oraz Sam Neill (Park Jurajski Park). Produkcja została wyróżniona Oscarem w kategorii „najlepszy montaż dźwięku” i zarobiła łącznie ponad 200 mln dolarów na całym świecie.

Obsada: Sean Connery, Alec Baldwin, Scott Glenn, Sam Neill, James Earl Jones
Reżyseria: John Mctiernan


netflix BREAK IT ALL
Break / BREAK IT ALL (2018) | film | 92m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.1/10

Lucie (Sabrina Ouazani) jest ambitną tancerką, której wielkim pragnieniem jest dostać się do prestiżowej szkoły Bird Dance Company. Pewnego dnia ulega jednak poważnemu wypadkowi i rodzice starają się ją przekonać, aby zdawała na prawo. Dziewczyna nie daje za wygraną i stara się walczyć o swoje marzenia. Prosi Vince’a (Kevin Mischel), niezwykle magnetycznego tancerza, by pozwolił jej trenować ze swoją grupą. Komedia romantyczna o sile determinacji i pogoni za marzeniami w reżyserii Marca Foucharda (Les frémissements du thé). W postać głównej bohaterki wciela się Sabrina Ouazani, która wcześniej wystąpiła, w takich filmach jak: Ludzie Boga czy Taxi 5. U jej boku występują Kevin Mischel (Divines), Hassam Ghancy (Transfer), Slimane Nebchi (serial Léo Mattéï, Brigade des Mineurs) oraz Maxime Pambet (serial Powracający). Produkcja wyróżnia się francuskim wdziękiem i inspirującą fabułą.

Obsada: Sabrina Ouazani, Kevin Mischel, Kevin Mischel, Slimane Nebchi, Slimane Nebchi, Hassam Ghancy, Hassam Ghancy, Maxime Pambet, Maxime Pambet
Reżyseria: Marc Fouchard, Marc Fouchard


Czytaj również:

Gra o tron – fakty i liczby dotyczące najbardziej kultowego serialu HBO

Premiery serialowe w ofercie Netflix Polska (11-12.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...