Premiery w ofercie Netflix Polska (05.01.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-Comedians in Cars Getting Coffee-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na styczeń 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

Comedians in Cars Getting Coffee (2015) – serial, 4 kolekcje – 13+ – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 8.3/10

Mobilny talk-show Jerry’ego Seinfelda, czyli kawa, humor i zabytkowe auta. Efekt? Ostre jak brzytwa, przezabawne rozmowy z najwybitniejszymi komikami. Aż chce się więcej.

W rolach głównych: Jerry Seinfeld
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jerry Seinfeld
Reżyser: Jerry Seinfeld

Pierwsza filiżanka: Wybierz się na kawę w zabytkowym aucie z Jerrym Seinfeldem. Gośćmi programu są gwiazdy komedii: Jim Carrey, Tina Fey, Norm Macdonald, Chris Rock, Stephen Colbert i inni.

Lekka i słodka: Na widzów czekają kawa, klasyczne samochody i ciekawe rozmowy Jerry’ego z gośćmi: Barackiem Obamą, Davidem Lettermanem, Julią Louis-Dreyfus, Howardem Sternem i innymi.

Świeży dzbanek: Jerry wyrusza w trasę w poszukiwaniu dobrej kawy. W klasycznych autach towarzyszą mu goście: Jay Leno, Garry Shandling, Jon Stewart, Steve Martin i inni.

Esspresso w środku nocy: Jerry zabiera komików takich jak Bill Maher, Sarah Silverman i Colin Quinn, a także starych przyjaciół — George’a Wallace’a i Larry’ego Davida — na przejażdżkę i kawę.


netflix-The End of the F---ing World-bg-1The End of the F***ing World (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Pełen czarnego humoru serial na podstawie komiksu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę.

W rolach głównych: Jessica Barden, Alex Lawther, Steve Oram
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe

W tym serialu opartym na komiksie Charlesa Forsmana grają Alex Lawther („Czarne lustro”) i Jessica Barden („Dom grozy”).


To nie jest zwykła historia o tym, jak chłopak spotyka dziewczynę. Dołącz do Jamesa i Allysy — dwójki nastoletnich outsiderów, którzy wybierają się w naprawdę niezwykłą podróż. Na podstawie komiksu Charlesa Forsmana.


netflix-Rotten-S1-bg-1Rotten (2018) – serial, sezon 1 – 13+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Ten serial dokumentalny odkrywa nieprzyjemne sekrety branży gastronomicznej i ujawnia tajniki wpływania na to, co jemy.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiera filmu „The Expendables 3 / Niezniszczalni 3” (2014)

Premiery w ofercie Netflix Polska (04.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...