Premiery w ofercie Netflix Polska (14.04.2018)

Facebooktwitter

netflix-Peaky Blinders-s4-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

4. sezon Peaky Blinders (2013) – serial, sezon 1-4 – 8,92/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.8/10

Tommy Shelby dowodzi gangiem działającym w Birmingham w 1919 roku. Szef grupy przestępczej zapłaci każdą cenę, aby wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt.

W rolach głównych: Cillian Murphy, Sam Neill, Helen McCrory
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne
Twórca: Steven Knight

Twórca serialu, Steven Knight, reżyserował film „Locke” z Tomem Hardym, który pojawił się w 2. sezonie „Peaky Blinders”.

Sezon 1: Do Birmingham przybywa z Belfastu inspektor Chester Campbell, który ma oczyścić ulice z brutalnych gangów.

Sezon 2: Wraz z rozkwitem gospodarki w latach 20. XX wieku mafijny boss Tommy Shelby poszerza swoją działalność i wkracza na niebezpieczny teren.

Sezon 3: Rok 1924, dwa lata po derbach w Epsom. Oficjalnie Tommy zajmuje się wyścigami konnymi i sprzedaje samochody. W tajemnicy pracuje jednak dla Winstona Churchilla.

Sezon 4: Rok po rozłamie wśród Shelbych stają się oni celem mafijnej wendety, co zmusza rodzinę do pojednania i zwrócenia się o pomoc do nowego, szemranego sojusznika.


netflix-Warcraft-bg-1
Warcraft: Początek (2016) – film – 2g3m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.9/10

Film fantasy oparty na popularnej grze wideo — gdy orki ze świata Draenor przechodzą przez portal do krainy Azeroth, dochodzi do wielkiej wojny z ludźmi.

W rolach głównych: Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster
Gatunki: Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Filmy przygodowe, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy, Filmy przygodowe science fiction
Reżyser: Duncan Jones


Czytaj również:

Showmax Polska: Podręczne stają do walki – „tam gdzie wolność wydaje się gwarantem, nikt nie jest bezpieczny” – zwiastun 2. sezonu i zdjęcia

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (13.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner