Serial “Billions” wraca z drugą częścią piątego sezonu. Nowy odcinek już jest dostępny w ofercie HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Piąty sezon lubianego serialu Billions, z wyróżnionym nominacją do Oscara oraz nagrodą Emmy Paulem Giamattim i zdobywcą Emmy Damianem Lewisem w rolach głównych, wraca do HBO GO z nowymi odcinkami. Najnowszy odcinek już jest dostępny w serwisie.

Serial Billions opowiada o starciu dwóch silnych i przebiegłych osobowości –  ambitnego prokuratora (Paul Giamatti) oraz wpływowego finansisty (Damian Lewis). Każdy z mężczyzn usiłuje za wszelką cenę przechytrzyć przeciwnika i odnieść nad nim ostateczne zwycięstwo. Aby osiągnąć swój cel, obaj uciekają się do podstępów, prowokacji i intryg.

W drugiej części piątego sezonu obecność potężnego miliardera Mike’a Prince’a (Corey Stoll) zaznacza  się w Axe Capital i daje Chuckowi Rhoadesowi (Giamatti) potencjalne nowe oręże w walce z Bobbym Axelrodem (Lewis). Dotychczasowe sojusze zostają zerwane, a w ich miejsce tworzą się nowe, przez co wszyscy – od Taylor (Asia Kate Dillon) aż po Wendy (Maggie Siff), zostają wciągnięci w konflikt, który może doprowadzić do zniszczenia wszystkiego, co jest dla nich ważne.

W serialu występują także David Costabile, Condola Rashad, Kelly AuCoin i Jeffrey DeMunn. Jeanane Garafolo wystąpi gościnnie jako Winslow, właściciel legalnego koncernu konopnego.

Serial Billions został stworzony i wyprodukowany przez showrunnerów Briana Koppelmana i Davida Leviena. Jednym z twórców jest także Andrew Ross Sorkin. Za międzynarodową dystrybucję serialu odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group.

BILLIONS S5 – zwiastun – HBO

Najnowszy odcinek piątego sezonu serialu Billions już od dzisiaj, tj. 6 września, dostępny jest w HBO GO. Premiera kolejnych odbywać się będzie co tydzień, w poniedziałki. Piąty sezon liczyć będzie łącznie 12 odcinków.


 

Polecamy również

Wrzesień 2021 w ofercie HBO GO – aktualizacja listy premier

🎬 Wrześniowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali 🎬

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner