SNL Polska – Jakub Gierszał i Natalia Kukulska w 3 odcinku

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

SNL Polska_3 odcinek (13)-1Gier-Szał prowadzący i elektryzujący występ Natalii Kukulskiej w trzecim odcinku SNL Polska.

Witam wszystkich Polaków bardzo serdecznie. Wszystkich – i tych lepszych i tych gorszych, bez względu na podziały.” – tymi słowami na pierwszej konferencji po expose witał premier Morawiecki w skeczu rozpoczynającym kolejny odcinek SNL Polska. Tym razem w roli prowadzącego wystąpił Jakub Gierszał, a na scenie muzycznej pojawiła się Natalia Kukulska. Obydwie gwiazdy odcinka świeciły naprawdę jasno!

Jakub Gierszał jako prowadzący odcinek SNL Polska wystąpił m.in. w roli Taco Hemingwaya w klipie „Wspomnienia”, pojawił się w zwiastunie najbardziej ambitnego filmu świata „Laktoza” i wziął udział w reklamie wigilijnej pizzy o smaku tradycyjnych potraw. Każde wystąpienie Kuby nagradzane było przez widownię oklaskami i śmiechem, choć aktor już w rozpoczynającym program monologu zaznaczył, że wcale nie jest zabawny. „Nie wiem, dlaczego mnie zaproszono, bo ja naprawdę nie jestem śmieszny” – po czym wspomniał – „Komentarze na mój temat, kiedy 3 dni temu ogłoszono, że będę prowadzącym tego programu, były takie: „Kim jest ten Gierszał? Wolałbym Małaszyńskiego”. Autor tego komentarza najwidoczniej zmienił zdanie, bo po programie dziękował na fanpage’u SNL Polska za zacytowanie. Jak widać nie jest łatwo być dobrym hejterem. Więcej o tym trudnym fachu dowiadujemy się ze skeczu „Fabryka Trolli”, w którym Gierszał występuje w roli przodownika pracy. Poza tym aktor pojawił się również w rozprawie o kradzież stylówy oraz w spotkaniu przed walką Człowiek vs Komputer.

O elektryzującą atmosferę podczas odcinka zadbała również Natalia Kukulska, która wykonała na żywo dwa utwory ze swojej najnowszej płyty „Halo tu Ziemia”. Występ na żywo po raz kolejny udowodnił jej wielki talent.

Trzeci odcinek SNL Polska cieszył się pozytywną oceną, a Jakub Gierszał okazał się odpowiednią osobą na odpowiednim  miejscu. Czy gwiazdy kolejnego odcinka poradzą sobie równie dobrze?

Cały odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Kolejny odcinek SNL Polska już w przyszłą sobotę o 21.00 – do obejrzenia za darmo na YouTube SNL (https://www.youtube.com/SNLPolska) Polska lub na stronie www.showmax.com, również dla niezarejestrowanych użytkowników.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego.

Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacja (17.12.2017)

Już jutro Netflix zaprezentuje sposób na miłe, przyjemnie i proste święta


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „SNL Polska – Jakub Gierszał i Natalia Kukulska w 3 odcinku

  1. najgorsze są reklamy tego SNL na androidzie… Czasami włączają się przy przeglądaniu katalogu i nie można tego wyłączyć, bo zaraz leci od początku ;/ Skutecznie mnie zniechęciły do obejrzenia SNL.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...