Syrena – nowy serial z elementami fantasy w HBO GO już od 30 marca 2018r., a na antenie HBO3 od 22 kwietnia 2018r. – zwiastun serialu i zdjęcia z planu

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

hbo-syrena-s1--GO1_-_576-1
Syrena
to opowieść o tajemniczej dziewczynie, która niespodziewanie pojawia się w małym nadmorskim miasteczku, będącym niegdyś – jak podają legendy – domem dla syren. Jest w niej coś niepokojąco intrygującego, nic więc dziwnego, że jej przyjazd wzbudza w mieszkańcach silne emocje. Premiera w HBO GO odbędzie się już 30 marca 2018r.. Na antenie HBO3 serial będzie można oglądać od 22 kwietnia 2018r.

Syrena (Siren) to opowieść przywołująca legendy o niezwykłych, mitologicznych stworzeniach, zamieszkujących niegdyś morza i oceany. Osadzona jest jednak we współczesnym świecie, w nadmorskim miasteczku Bristol Cove, które według legendy było kiedyś domem dla syren.

Kiedy pewnego dnia zjawia się w nim nowa, bardzo tajemnicza dziewczyna Ryn (Eline Powell), wśród członków lokalnej społeczności daje się odczuć silne emocje. Młoda kobieta stara się jakoś ułożyć sobie życie w Bristol Cove. Jest jednak ewidentnie inna niż wszyscy w miasteczku… Pewnie dlatego wzbudza także zainteresowanie Bena (Alex Roe), bystrego biologa morskiego, który się w niej zakochuje. Nie do końca podoba się to Maddie (Fola Evans-Akingbola, współpracowniczce Bena, która jest bardzo podejrzliwa w stosunku do Ryn. Co z tego wyniknie?

Syrena to pełna tajemnic produkcja z inteligentnie skonstruowaną intrygą, która przykuwa uwagę i wciąga widza od pierwszego do ostatniego odcinka. Ten dziesięcioodcinkowy serial obyczajowy z elementami fantasy wyreżyserowany został przez Jay’a Karasa (serial Brooklyn 9-9). W głównych rolach występują tu Alex Roe (Piąta fala), Eline Powell (serial HBO Gra o tron), Fola Evans-Akingbola (An American Exorcism), Ian Verdun (serial Chirurdzy) oraz Rena Owen (Weronika postanawia umrzeć).

Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu Syrena odbędzie się w HBO GO już za tydzień, 30 marca. Na antenie premiera telewizyjna została zaplanowana na 22 kwietnia na godz. 21:00 w HBO3. Emisje nowych odcinków będą odbywały się co tydzień o tej samej porze, czyli w niedziele o godz. 21:00. Powtórki każdego odcinka w poniedziałki o godz. 17:10.

HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Europe (HBO EU). W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. Kanał dostępny jest w większości sieci kablowych, IPTV, na dwóch platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat i NC+, oraz przed operatorów GSM: Plus i Play. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO3, a także Cinemax i Cinemax2, oraz serwisy HBO OD i HBO GO. HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki około 800 filmów i 200 seriali.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na kwiecień 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Netflix Polska: Aktualizacje i premiery w ofercie (23.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Syrena – nowy serial z elementami fantasy w HBO GO już od 30 marca 2018r., a na antenie HBO3 od 22 kwietnia 2018r. – zwiastun serialu i zdjęcia z planu

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...