Trzeci sezon serialu „Fargo” zadebiutuje w ShowMax Polska już 20 kwietnia

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

fargo-S3-bg-1Już 20 kwietnia, wyłącznie w Showmax Polska, pojawi się trzecia odsłona kultowego już serialu Fargo.

Akcja tym razem osadzona jest w 2010 roku w mroźnej Minnesocie, a w centrum wydarzeń znajdują się bracia: Emmit i Ray Stussy (obaj grani przez Ewana McGregora). Bogaty i szanowany Emmit tytułuje się Królem Parkingów Minnesoty, podczas gdy historia Raya może służyć jako przestroga. Wiecznie w cieniu odnoszącego sukcesy brata, Ray jest łysiejącym kuratorem sądowym z nadwagą i kompleksem niższości, obwiniającym Emmita za swoje niepowodzenia. Rywalizacja rodzeństwa zaczyna się od pozornie drobnej kradzieży, a kończy na wplątaniu się w relacje z mafią i morderstwie…

EMMIT_WHISKEY_GLASS_004_F_AA-1

Grana przez Carrie Coon Gloria Burgle to z kolei świeżo rozwiedziona rozwódka, która opiekuje się przyklejonym do telefonu synem i zgorzkniałym ojczymem. Stara się na nowo przystosować do rzeczywistości, kiedy trafia na ponurą sprawę, w którą wplątani są bracia Stussy. Mary Elizabeth Winstead (znana m.in. z Cloverfield Lane 10), gra Nikki Swango. Niedawno zwolniona warunkowo Nikki jest przebiegłą i pociągającą dziewczyną, która wpada pod zbyt dosłowną kuratelę Raya. David Thewlis wciela się w V.M. Vargasa, dziwnego samotnika, który to oznajmia Emmitowi, że wszedł w interesy z ludźmi, których biznesy wykraczają poza prawo.

FARGO -- Year 3 -- Pictured: Ewan McGregor as Ray Stussy. CR: Chris Large/FX

Premiera Fargo 3 w Showmax Polska 20 kwietnia, każdy kolejny odcinek co tydzień. Sezony 1-2 dostępne są już teraz, a film Fargo w piątek 14 kwietnia.

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „Trzeci sezon serialu „Fargo” zadebiutuje w ShowMax Polska już 20 kwietnia

 1. Na showmax dorzucili 5 czesci Szybkich i Wscieklych, Hop i Evana Wszechogacego.
  Musze powiedziec ze komunikacja Showmaksa na facebooku wyglada o wiele lepiej niz na Netfliksie, gdzie moderator Fanpage’a lubi sobie tylko śmieszkować i dawac malo konkretnej treści

 2. A na Showmax już jest to 1080p?

  A już znalazłem, że ponoć jest – https://www.showmax.com/pol/help/technical/3

  „W jakiej formie jest udostępniana treść?

  Materiał jest dostarczany za pomocą adaptacyjnego strumieniowania z maksymalną rozdzielczością full HD (1080p).”

  Ktoś wie może jak wypada w porównaniu to 1080p z Showmaksa do tego z Netfliksa? Może jaki jest bitrate i jak z dźwiękiem (czy jest np. 5.1 na Showmax) etc.?

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...