30 srebrników – nowy hiszpański serial HBO Europe zadebiutuje w HBO i HBO GO jeszcze w tym roku

Facebooktwitter

hbo go seriale

Nowy hiszpański serial HBO Europe pt. 30 srebrników będzie miał swoją światową premierę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Produkcja wyreżyserowana została przez nagradzanego filmowca Álexa de la Iglesię, który wraz ze swoim wieloletnim współpracownikiem Jorgem Guerricaechevarríą jest także współautorem scenariusza.

W serialu 30 srebrników (30 Monedas) twórcy wprowadzą widza w świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i nikomu nie można zaufać. Serial opowiadać będzie o tragicznym życiu księdza Vergary  (w tej roli Eduard Fernández) – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dociec prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata.

hbo go seriale

Serial wyreżyserował uznany hiszpański reżyser Álex de la Iglesia, który wraz z Jorgem Guerricaechevarríą odpowiada także za scenariusz. Producentami wykonawczymi z ramienia HBO Europe są Steve Matthews, Miguel Salvat oraz Antony Root. Álex de la Iglesia i Carolina Bang są producentami wykonawczymi reprezentującymi Pokeepsie Films.

hbo go seriale

Serial HBO Europe 30 srebrników (30 Monedas aka. 30 Coins) będzie miał światową premierę podczas tegorocznego 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, który odbędzie się w dniach 2–12 września. Produkcja pokazana zostanie poza konkursem, w ramach pokazu specjalnego.

Premiera serialu w HBO i HBO GO odbędzie jeszcze w tym roku w krajach europejskich, w których dostępne jest HBO. W późniejszym terminie serial zadebiutuje także w HBO w Ameryce Łacińskiej.


Polecamy również

PARK JURAJSKI: Obóz Kredowy – znamy datę premiery, mamy teaser oraz plakat nowego serialu animowanego Netflix

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Aniołki Charliego”, „Moja mała Zoe” i „Ulysses i Mona”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner