HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (24.11.2017)

Facebooktwitter

KrewNaPiasku

W ten piątek w ofercie HBO GO Polska zadebiutował jeden nowy film i serial oraz kilka kolejnych odcinków dostępnych wcześniej produkcji.

FILMOWA PREMIERA:

It Stains the Sands Red / Krew na piasku (2016) – horror – 18+ – polskie napisy i lektor – 88 min. Dostępne do: 31.10.2018

Świat chyli się ku upadkowi. Molly (Brittany Allen) wyjeżdża z chłopakiem (Merwin Mondesir) z pogrążonego w chaosie Las Vegas. Po tym jak jej partner zostaje zaatakowany przez zombie, kobieta stara się ukryć przed śmiercionośnym zagrożeniem. Podczas ucieczki przez pustynię uświadamia sobie, że umarlaki w żaden sposób nie tracą energii, a co za tym idzie – nie potrzebują czasu na odpoczynek. Zdesperowana i coraz słabsza Molly nie traci nadziei i ze wszystkich sił walczy o życie.

W rolach głównych: Brittany Allen, Juan Riedinger, Merwin Mondesir, Kristopher Higgins, Andrew Supanz.


NOWY SERIAL:

Smilf (2017- ) – serial komediowy, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 05.11.2020

Bridgette (Frankie Shaw) jest odrobinę chaotyczną dwudziestokilkulatką z Bostonu, która samotnie wychowuje dziecko. Kobieta została bardzo wcześnie matką i teraz stara się ze wszystkich sił godzić życie prywatne z zawodowym i walczyć o siebie. Jej lekceważąca konwenanse społeczne matka Tutu (Rosie O’Donnell) nie ułatwia jej jednak sprawy.

Słodko-gorzki serial komediowy przedstawiający bez lukru perypetie współczesnej młodej matki. Za reżyserię, produkcję oraz scenariusz odpowiada obiecująca artystka Frankie Shaw, która wciela się też w postać głównej bohaterki. Inspiracją do powstania składającego się z dziesięciu odcinków serialu był krótkometrażowy film autobiograficzny, za który Shaw została wyróżniona nagrodą na Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance.

W rolach głównych: Rosie O’Donnell, Miguel Gomez, Alexandra Mary, Anna Chanel Reimer.

S1:O1 – 30 min.


NOWE ODCINKI:

Graves (2016- ) – serial komediowy, sezon 2 – 12+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 22.10.2020

Pochodzący z Partii Republikańskiej były prezydent Stanów Zjednoczonych Graves (Nick Nolte) obchodzi dwudziestą piątą rocznicę opuszczenia Białego Domu, w którym spędził aż dwie kadencje. Mężczyzna przeżywa kryzys egzystencjalny. Uświadamia sobie, że wiele decyzji jego administracji mogło mieć dla kraju bardzo negatywne skutki. Mimo sprzeciwu najbliższych – w tym żony Margaret (Sela Ward), która sama ma polityczne ambicje – Graves postanawia wrócić do życia publicznego i naprawić swoje błędy.

Słodko-gorzki serial komediowy, który świetnie wstrzelił się w aktualną sytuację polityczną w USA. Jego głównym bohaterem jest były amerykański prezydent, który po latach zaczyna dostrzegać negatywne skutki swoich rządów. Jako lider wolnego świata podjął wiele nietrafionych decyzji i próbuje je teraz naprawić. Twórcą obrazu jest Joshua Michael Stern, znany dzięki filmowi pt. Jobs pokazującemu historię założyciela firmy Apple.

W rolach głównych: Nick Nolte, Sela Ward, Skylar Astin, Heléne Yorke, Chris Lowell.

S2:O3 – The Opposite of People – 27 min.


Babylon Berlin (2017- ) – serial kryminalny, sezon 1 – 18+ – polskie napisy i lektor – 46 min. Dostępne do: 12.10.2020

Lata dwudzieste ubiegłego wieku. Raczkuje Republika Weimarska. Mieszkający w Kolonii młody i zaangażowany w swoją pracę policyjny inspektor Gereon Rath (Volker Bruch) zostaje wysłany do Berlina. Jego zadaniem jest rozwiązanie sprawy powiązanego z mafią pornobiznesu. Proste z pozoru śledztwo szybko okazuje się bardzo skomplikowane. Na światło dzienne zaczynają wychodzić szczegóły, które mogą mieć ogromny wpływ na przyszłość Gereona i jego współpracowników.

Osadzona w latach dwudziestych opowieść o trudnych początkach Republiki Weimarskiej i skomplikowanych powiązaniach jej ojców założycieli ze światem przestępczym. Dzielny policjant musi zdecydować, co jest dla niego ważniejsze – prawda czy lojalność wobec przełożonych. Twórcami produkcji są Henk Handloegten (Good bye, Lenin!), Tom Tykwer (Atlas chmur) oraz Achim von Borries (Miłość w myślach). Babylon Berlin jest najdroższym serialem w historii niemieckiej telewizji. Jego fabuła jest inspirowana powieścią Volkera Kutschera pt. „Der nasse Fisch”.

W rolach głównych: Volker Bruch, Liv Lisa Fries, Leonie Benesch.

S1:O14 – 43 min.


Films & Stars / Filmy i gwiazdy (2008- ) – magazyn, sezon 9 – b.o. – polski lektor. Dostępne do: 28.02.2018

Każdego tygodnia podglądamy najnowsze wydarzenia filmowe, prezentujemy wywiady z gwiazdami oraz zdjęcia z planów filmowych. Gale i czerwone dywany z całego świata i spojrzenie na największe gwiazdy Hollywood w półgodzinnym magazynie filmowym.

S9:O47 – 25 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner