HBO GO Polska – kolejne dzisiejsze premiery (24.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

Emmy

Do oferty HBO GO Polska trafiły dzisiaj również ceremonia rozdania nagród oraz nowy materiał z planu serialu „Gra o tron” (2011-2018).

69th Primetime Emmy Awards (Edited Version 2017) / Emmy 2017: Ceremonia rozdania nagród (2017) – program specjalny – polskie napisy i lektor – 124 min. Dostępne do: 17.03.2018

Nagrody Emmy są często nazywane telewizyjnymi Oscarami. Przyznawane od 1949 roku wyróżnienia są wyrazem uznania za wkład w rozwój telewizji. Otrzymują je najlepsze programy, filmy i seriale emitowane w paśmie dziennym i wieczornym. Emmy to jedna z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych amerykańskich nagród. Ze względu na realizacyjny rozmach oraz obecność gwiazd uroczysta gala wyczekiwana jest przez miliony widzów na całym świecie. Gospodarzem 69. ceremonii rozdania nagród Emmy był satyryk Stephen Colbert. Wydarzenie miało miejsce w Microsoft Theatre (Los Angeles).


The Game Revealed / Gra o tron VII: Zasady gry (2017) – miniserial dokumentalny – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 16.07.2019

Z myślą o fanach serialu Gra o tron, ktorzy nieustannie dyskutują i analizują najważniejsze wydarzenia siódmego sezonu produkcji HBO przygotowało cykl Gra o tron: Zasady gry. Program przedstawia kulisy powstawania siódmego sezonu serialu oraz ekscytujące wywiady z aktorami i twórcami. Nie zabraknie również niepublikowanych ujęc z planu zdjęciowego. Gra o tron to bijący rekordy popularności serial produkcji HBO, który jest ekranizacją bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”. W 2012, 2015, 2016 oraz 2017 roku serial zdobył nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii „najlepszy serial obyczajowy”. W 2015 roku produkcja została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy. Jej twórcami są David Benioff i D. B. Weiss.

O4 – 14 min.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „HBO GO Polska – kolejne dzisiejsze premiery (24.09.2017)

  1. Link do Emmy w HBO Go jest zły, bo prowadzi do newsa o Netflixie 🙂
    Przy okazji, przy pomocy rumuńskiego konta na PSN można już pobrać działającą w Polsce (i umożliwiająca logowanie z polskich kont) aplikację HBO GO na PS3 i PS4. Niestety jej działanie pozostawia wiele do życzenie (wideo bardzo długo i często się buforuje). Mam nadzieje, że jeszcze to poprawią oraz udostępnią w najbliższym czasie aplikacje także na polskim PSN.

    • Dzięki za informację, faktycznie działa. Masz duże piwo! U mnie ładuje się dosyć sprawnie, tylko ciekawe czy dźwięk 5.1 naprawdę działa. Muszę to dokładnie sprawdzić. Aplikacja ma oznaczenie wersji 1.0, także mam nadzieję, że będzie lepiej rozwinięta w przyszłości.

      • Nie za bardzo wiem jak wy to zrobiliście, możecie wytłumaczyć?

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...