Netflix: House of Cards – oficjalny plakat i data premiery szóstego sezonu!

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

 

W rolach głównych: Kevin Spacey, Robin Wright, Kate Mara
Obsada: Kevin Spacey, Robin Wright, Kate Mara, Corey Stoll, Sakina Jaffrey, Kristen Connolly, Constance Zimmer, Sebastian Arcelus, Nathan Darrow, Sandrine Holt, Michel Gill, Elizabeth Norment, Mahershala Ali, Reg E. Cathey, Molly Parker, Derek Cecil, Elizabeth Marvel, Kim Dickens, Lars Mikkelsen, Michael Kelly, Joel Kinnaman, Campbell Scott, Patricia Clarkson, Neve Campbell

Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Beau Willimon

Złote Globy dla Kevina Spaceya i Robin Wright oraz nagrody Emmy dla reżysera Davida Finchera i aktora Rega E. Catheya.

 

Sezon 1: Zdradzony przez Biały Dom kongresmen Frank Underwood rozpoczyna bezwzględną batalię o władzę. Jego bronią są szantaż, charyzma i ambicja.

Sezon 2: W bezwzględnym dążeniu do władzy Frank i Claire muszą stawić czoła dawnym i nowym wyzwaniom oraz znaleźć nowych sojuszników, by zastąpić tych, na których się zawiedli.

Sezon 3: Prezydent Underwood walczy o należne mu miejsce. Claire nie wystarcza rola pierwszej damy. Największy problem, z jakim muszą się zmierzyć, to rywalizacja pomiędzy nimi.

Sezon 4: Frank i Claire zawsze stanowili zgrany zespół, teraz jednak stają się zażartymi przeciwnikami — przeżywają kryzys małżeński, a ich ambicje są ze sobą sprzeczne.

Sezon 5: Stawka nigdy jeszcze nie była tak wysoka. Frank i Claire łączą siły, aby za wszelką cenę wygrać walkę o Biały Dom.


To dopiero początek. Niech żyje Prezydent…

Władza i ambicja, czyli to, co rządzi Ameryką. Głównym bohaterem serialu jest Francis Underwood, odpowiadający za dyscyplinowanie swoich partyjnych kolegów w Kongresie. Underwood to polityk, który pociąga za sznurki w politycznym teatrze: władczy, zniewalający, z charyzmą, idący po trupach do celu. Wspólnie z żoną Claire, która ma nie mniejsze aspiracje niż on sam, nie cofną się przed niczym, aby utrzymać się na szczycie.


Czytaj również:

Netflix: Maniac – Emma Stone i Jonah Hill w zwiastunie nowego serialu! Mamy zdjęcia z planu i oficjalny plakat

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (06.08.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...