Netflix: Nowy serial ‘White Lines’ – zwiastun, plakat i pierwsze zdjęcia

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix potwierdził datę światowej premiery WHITE LINES na 15 maja 2020r. oraz udostępnił zwiastun, plakat i pierwsze zdjęcia z nowego serialu Alexa Piny, twórcy Domu z papieru.

WHITE LINES to produkcja twórców takich seriali Netflix jak Dom z papieru (scenarzysta) czy The Crown (producenci). Po dwudziestu latach od zaginięcia legendarnego DJ-a z Manchesteru, na Ibizie odnalezione zostaje jego ciało. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę by odkryć prawdę o wydarzeniach, jej porywające śledztwo prowadzi do świata klubów, kłamstw i tajemnic, zmuszając ją do zmierzenia się ze swoją ciemną stroną w miejscu, gdzie ludzie żyją na krawędzi.

Netflix seriale

  • Reżyseria: Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way i Alvaro Brechner.
  • Producenci: Chris Croucher – producent, Andy Harries i Sharon Hughff – producenci wykonawczy studia Left Bank Pictures (The Crown) oraz Álex Pina i Cristina López Ferraz producenci wykonawczy Vancouver Media (Dom z Papieru).
  • Scenariusz: Álex Pina.
  • Obsada: Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki, Transformers: Ostatni Rycerz), Marta Milans  (Shazam!, Przystań), Juan Diego Botto (Dobre Zachowanie), Nuno Lopes (Święty Jerzy, Linie Wellingtona), Daniel Mays (Line of Duty), Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie), Laurence Fox (Wiktoria, Lewis) oraz Angela Griffin (Turn Up Charlie, Specjalistki).
  • Zdjęcia: Ibiza, Majorka (Baleary).
  • Język: angielski z hiszpańskimi elementami.
  • Liczba odcinków: 10.
  • Średnia długość odcinka: 60 minut.

 

Porywający nowy serial twórcy „Domu z papieru”. Ciało legendarnego DJ-a z Manchesteru zostaje odnalezione dwadzieścia lat po jego tajemniczym zaginięciu na Ibizie. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę, aby odkryć prawdę o tamtych wydarzeniach, śledztwo prowadzi ją do ekscytującego świata klubów tanecznych, kłamstw i przykrywek. W miejscu, w którym każdy żyje na krawędzi, będzie musiała zmierzyć się z mrocznymi stronami swojej osobowości.

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 167 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


White Lines (2020) | serial | można pobrać

Opis Netflix: Gdy jej brat zostaje znaleziony martwy, kobieta z Manchesteru porzuca swoje spokojne życie i rusza na Ibizę, aby odkryć prawdę o jego losie.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mocny, Trzymający w napięciu

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiera filmu „Braterstwo ” w ofercie HBO GO Polska

Jeffrey Wright i Ashton Sanders w filmie „Cały dzień i noc” | Oficjalny zwiastun od Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner