Netflix Polska – dzisiejsze premiery (01.06.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 5]

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj swoją premierę ma film dla dzieci (7+) Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of Ages (2015), 7. sezon serialu The Vampire Diaries / Pamiętniki Wampirów (2009), 3. sezon serialu The 100 (2014), 1. sezon serialu dokumentalnego Sinatra: All or Nothing at All (2015) oraz film dokumentalny Soccer City (2010).

Żaden z powyższych tytułów nie posiada polskiej wersji językowej.

Aktualizacja: Pojawił się dziś też 2. sezon serialu Pokémon: XY (2014) – Kalos Quest. [Lukop]

KOMENTARZE:

15 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (01.06.2016)

 1. Oj
  Pół roku minęło a wiele pozycji brak lektora zwłaszcza seriale
  mogliby w końcu hoc sezon 4 z lektorem lub the 100 3 sezon , Pamiętniki wampirów 7 sezonów nie wiem kiedy zamierzają oficjalnie wystartować 1 .01.2017 🙂
  lecz muszą zacząć wstawiać lektory i dubbing do bajek /animacji .

  • Zgadzam się. Płacę od początku, oglądać jest co ale osobiście coraz częściej pojawia się u mnie irytacja przez świadomość, że nie ma wyboru ścieżki dźwiękowej. Według mnie już wystarczająco dużo czasu minęło, żeby uzupełnić tytuły z katalogu o polską ścieżkę dźwiękową.

   • By było nie dobrze zwłaszcza dubbing robi się dłużej a tu chodzi o czas i szybkość dodawania bo jeśli chcą tylko trafić do 10% ludzi którzy lubią oglądać z napisami i nie oglądają bez polskiej ścieżki to może zostać jak jest ale jeśli chcą rywalizować z nc i polsatem muszą przyśpieszyć tempo zwłaszcza o tytuły których nie ma w tv jak
    Pamiętniki wampirów , the 100 , hoc , pokemon i inne

   • I co z tego, że dubbing robi się dłużej? Gdyby chodziło tylko o czas wykonania tłumaczenia, to już jakieś 90% produkcji miałoby polskiego lektora. Szybkość dodawania napisów i audio to zupełnie osobna sprawa. Do wielu filmów i seriali już od dawna istnieją tłumaczenia (również te, które zlecił sam Netflix), a nie pojawiły się jeszcze na platformie.

    A jeśli chcą rywalizować z kimkolwiek to dubbing nie jest złym pomysłem, bo z czystej oszczędności żadna polska stacja telewizyjna go nie oferuje.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...