Netflix Polska: Premiery i aktualizacje – prawie 30 filmów i seriali dodanych do oferty

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 27 filmów i 2 seriale, przy czym duża część z nich trafiła do oferty ponownie. W ofercie debiutuje dziś nowy odcinek serialu Zadzwoń do Saula, nowy sezon serialu Dr Martin i Hi Score Girl. Z oferty został dziś usunięty jeden film, a jeden serial został przeznaczony do usunięcia 10 maja 2020r.

Dzisiejsze nowości

8 odcinek 5. sezonu Zadzwoń do Saula / Better Call Saul (2015) | serial, sezon 1-5 | UHD, 4K | 9,15/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

Ten prequel serialu „Breaking Bad” otrzymał liczne nominacje do nagrody Emmy między innymi za grę aktorską.

 

Sezon 1.: 10 odcinków – Jimmy McGill to podrzędny prawnik ledwie wiążący koniec z końcem. Poszukując sposobu na życie, zmienia się w Saula Goodmana.

Sezon 2.: 10 odcinków – Jimmy McGill powraca w kolejnej odsłonie z jeszcze większymi aspiracjami, które popchną go na nieznane tory życia prywatnego i zawodowego.

Sezon 3.: 10 odcinków – Jimmy podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, by ratować swoją karierę prawniczą. Mike jest zafascynowany nową tajemniczą osobą.

Sezon 4.: 10 odcinków od 07.08.2018 – Jimmy zmaga się z szokującą stratą. Seria szemranych intryg popycha go jeszcze dalej w głąb kryminalnego półświatka — i coraz bliżej życia jako Saul Goodman.

Pierwszy odcinek sezonu 5. od 24.02.2020. Sezon 5. – Jimmy — teraz jako Saul Goodman — rekrutuje nowych klientów. Kim ma moralny dylemat związany z pracą. Spór Lalo i Gusa nabiera kolorów.

 

S5O8 – 8. Bagman – 54 min

Netflix seriale

Jimmy przyjmuje od Lalo lukratywne zlecenie, przez które musi odbyć koszmarną wyprawę w głąb pustyni.

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mocny

 

Kolejne odcinki serialu zadebiutują w ofercie od 17 i 24 kwietnia 2020r.

Uwaga od Netflix Polska: Dbamy o bezpieczeństwo aktorów i lektorów. Tłumaczenia dialogów mogą być niedostępne.


9. sezon Doc Martin / Dr Martin (2004) | serial, sezon 1-9 | 13+ | 8,34/10 | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Zrzędliwy chirurg z Londynu, który panicznie boi się krwi, zostaje lekarzem rodzinnym w nadmorskiej wiosce zamieszkałej przez ekscentryków.

W rolach głównych: Martin Clunes, Caroline Catz, Ian McNeice
Twórca: Dominic Minghella

Znany z „Niegrzecznych facetów” Martin Clunes dzięki temu serialowi został obwołany naczelnym zrzędą Wielkiej Brytanii.

 

Seria 1: Niegdyś doskonały londyński chirurg, który nagle zaczął panicznie bać się krwi, porzuca swoją miejską praktykę i zostaje lekarzem na prowincji.

Seria 2: Szorstki, neurotyczny Martin działa na nerwy recepcjonistce i pacjentom, próbując nawiązać romans z twardo stąpającą po ziemi nauczycielką Louisą.

Seria 3: W sezonie trzecim nad związkiem wybuchowego doktora Martina Ellinghama z Louisą wiszą czarne chmury, a on sam nigdy nie wie, kiedy zamilknąć.

Seria 4: Paniczny strach Martina przed krwią należy już do historii, jednak jego plany przeprowadzki do miasta palą na panewce w obliczu wieści, jakie przekazuje mu Louisa.

Seria 5: Obcesowy jak zawsze dr Martin Ellingham, który niedawno został ojcem, planuje przeprowadzkę do Londynu, jednak los próbuje zatrzymać go w Portwenn.

Seria 6: W sezonie 6 dr Martin Ellingham musi się odnaleźć w roli ojca i zmierzyć z problemami w niestabilnym związku z nauczycielką Louisą.

Seria 7: W siódmym sezonie Martin i Louisa spędzają razem piękne chwile, ale walczą też z małżeńskimi kryzysami i uporczywą myślą, że może nie są dla siebie stworzeni.

Seria 8: Martin i Louisa zmagają się z trudami życia po narodzinach dziecka. Mieszkańcy Portwenn próbują wszystkiego, by przyzwyczaić się do zmiany.

Seria 9.: 12 odcinków – Martin zostaje poddany kontroli, Al i Morwenna przenoszą swój związek na wyższy poziom, a Louisa zastanawia się nad powiększeniem rodziny.

 

Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe
Kategorie: Dziwaczny, Błyskotliwy


netflix Hi Score Girl S1

2. sezon Hi Score Girl (2018) | serial anime, sezon 1-2 | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Kochający gry chłopak, który nie radzi sobie w nauce i sporcie, wreszcie spotyka godnego siebie przeciwnika — to Akira, bogata dziewczyna z jego klasy.

W rolach głównych: Kohei Amasaki, Sayumi Suzushiro, Yuuki Hirose

Sezon 1.: 15 odcinków – Kochający gry chłopak, który nie radzi sobie w nauce i sporcie, wreszcie spotyka godnego siebie przeciwnika — to Akira, bogata dziewczyna z jego klasy.

Sezon 2.: 9 odcinków – Grając w bijatyki na automatach, udało im się dostać na następny poziom: do liceum. Teraz Haruo, Akira i ich przyjaciele muszą przejść ostatni etap.

Gatunki: Seriale na podstawie mangi, Anime dla graczy, Anime o miłości, Japońskie programy i seriale, Seriale anime
Kategorie: Zwariowany, Romantyczny


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner