Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 13 listopada 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy film i serial, a 12 seriali produkcji Disneya i Marvela zostało przeznaczonych do usunięcia w dniu 13 grudnia 2019r.

Seriale produkcji firm Disney i Marvel oraz firm od nich zależnych są wycofywane z platform streamingowych w związku z wczorajszym uruchomieniem platformy Disney+, na której Disney będzie oferował swoim klientom swoje produkcje oraz firm od niego zależnych.

Dzisiejsze nowości

Maradona in Mexico / Maradona w Meksyku (2020)
miniserial – polskie napisy

Serial dokumentalny o tym, jak słynny Diego Maradona zjawił się w Culiacán, stolicy kartelu z Sinaloi, by ocalić lokalną drużynę, Dorados, a przy okazji może i siebie.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision.

Sezon 1.: 7 odcinków od 13.11.2019 – Serial dokumentalny o tym, jak słynny Diego Maradona zjawił się w Culiacán, stolicy kartelu z Sinaloi, by ocalić lokalną drużynę, Dorados, a przy okazji może i siebie.

W rolach głównych: Diego Armando Maradona

Gatunki: Dokumenty społeczno-kulturowe, Sportowe filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale dokumentalne
Kategorie: Emocjonujący

The Innocents / Niewinne (2016)
film – 1g51m – można pobrać – 7,18/10 – polskie napisy

Koniec II wojny światowej. Francuska lekarka opiekuje się zakonnicami z polskiego klasztoru, które zostały zgwałcone i zapłodnione przez rosyjskich żołnierzy.

W rolach głównych: Lou de Laâge, Agata Kulesza, Agata Buzek

Gatunki: Filmy francuskie, Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Kategorie: Mroczny

Opis dystrybutora
Oparty na prawdziwej historii najnowszy obraz Anne Fontaine, autorki pamiętnych „Coco Chanel” i „Dziewczyny z Monaco”. Zrealizowany w całości w Polsce film, z udziałem znakomitych polskich aktorek (m.in. Agaty Kuleszy, Agaty Buzek, Joanny Kulig, Elizy Rycembel i Anny Próchniak). Film zyskał przychylność krytyków i znalazł się w rankingu 10 najważniejszych tytułów Sundance według Vogue Magazine. Był chwalony za „hipnotyzującą rolę Agaty Buzek” (hollywoodreporter.com) i „fenomenalną kreację Agaty Kuleszy” (Screendaily). Oraz za „doskonały scenariusz” (thefilmstage.com), „olśniewające piękno” i „malarskość kadrów, z których każdy mógłby być obrazem” (christianitytoday.com).

Tuż po drugiej wojnie światowej francuski Czerwony Krzyż prowadzi akcję repatriacji i gromadzi swoich obywateli w szpitalu. Wśród lekarzy jest młodziutka Matylda Beaulieu (wschodząca gwiazda francuskiego kina Lou de Laâge). W szpitalu zjawia się siostra z oddalonego o kilka kilometrów klasztoru i błaga o pomoc dla umierającej kobiety. Problemem jest poród jednej z zakonnic… Okazuje się, że siostry padły ofiarą zbiorowego gwałtu dokonanego przez czerwonoarmistów. Matylda chce sprowadzić pomoc, lecz Matka Przełożona (Agata Kulesza) chce za wszelką cenę ukryć tajemnicę, żeby uniknąć skandalu. Witana przez zakonnice z nieufnością, Matylda wkracza w nieznany sobie świat i zaprzyjaźnia się z siostrą Marią (Agata Buzek). Razem odkryją przerażającą prawdę, ukrytą za murami klasztoru…

Seriale dostępne w ofercie tylko do 12 grudnia 2019r

Doc McStuffins / Klinika dla pluszaków (2011)
serial dla dzieci i młodzieży – 7,31/10 – polskie i dubbing

Ten serial o klinice dla pluszaków promuje różnorodność i rodzinne wartości, pokazując przygody stawiającej diagnozy młodej lekarki i jej zdrowo gotującego taty.

Gravity Falls / Wodogrzmoty Małe (2012)
serial dla dzieci i młodzieży – 8,87/10 – polskie i dubbing

Dwójka dzieciaków niezbyt cieszy się na myśl o spędzeniu lata u swojego starego wuja. Małe miasteczko w Oregonie okazuje się jednak niezwykłym i fascynującym miejscem.

Jessie (2011)
serial – 7,94/10 – polskie i dubbing

Jessie, nastolatka z Teksasu, przeprowadza się do Nowego Jorku w pogoni za marzeniami. Znajduje tam pracę jako opiekunka czwórki energicznych dzieci z bogatej rodziny.

Lab Rats / Szczury laboratoryjne (2012)
serial – 8,44/10 – polskie i dubbing

Gdy licealista Leo wprowadza się do domu swojego ojczyma, niespodziewanie dowiaduje się, że ma trójkę przyrodniego rodzeństwa… o bionicznych mocach.

Sezon 1-2 od 13.04.2018.

Liv and Maddie / Liv i Maddie (2013)
serial – 8,5/10 – polskie i dubbing

Po czterech latach spędzonych w Hollywood Liv wraca do rodzinnego Wisconsin, gdzie odkrywa, że to albo ona się zmieniła, albo zrobili to jej bliscy.

Premiera sezonu 1-2 od 19.04.2018.

Mickey Mouse Clubhouse / Klub przyjaciół Myszki Miki (2006)
serial dla dzieci i młodzieży – 7,01/10 – polskie i dubbing

Myszka Miki oraz przyjaciele uczą kolejne pokolenie przedszkolaków, jak rozwiązywać problemy poprzez zabawę.

Sezon 2 od 13.04.2018.

Phineas and Ferb / Fineasz i Ferb (2007)
serial dla dzieci i młodzieży – 7,76/10 – polskie i dubbing

Fineasz i Ferb wymyślają coraz to nowe sposoby na wymknięcie się spod oka swojej nieznośnej siostry, podczas gdy ich dziobak stawia czoła złemu Doktorowi Dundersztycowi.

Sezon 1-2 od 13.04.2018.

Sofia the First / Jej Wysokość Zosia (2012)
serial – 7,51/10 – polskie i dubbing

Gdy jej mama wychodzi za mąż za króla, Zosia z przeciętnej dziewczynki zmienia się w księżniczkę. Dworskie życie okazuje się jednak trudniejsze, niż myślała.

Soy Luna / Soy Luna (2016)
serial dla dzieci i młodzieży – 8,92/10 – polskie i dubbing

Przeprowadzka za granicę nie jest łatwa dla uwielbiającej jazdę na wrotkach Luny, ale dzielna nastolatka wkrótce znajduje nowych przyjaciół.

Sezon 1. od 13.04.2018.

Star Wars: The Clone Wars / Gwiezdne wojny: Wojny klonów (2008)
serial dla dzieci i młodzieży – 8,18/10 – polskie i dubbing

Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi wraz z rycerzami Jedi pomagają Republice pokonać Separatystów dążących do przejęcia kontroli nad galaktyką.

W rolach głównych: Tom Kane, Matt Lanter, James Arnold Taylor
Twórcy: George Lucas

Ten animowany serial w 3D zdobył cztery statuetki Daytime Emmy, w tym nagrodę dla najlepszej animacji.

 

Sezon 1.: 22 odcinki od 13.04.2018 – Rycerze Jedi muszą powstrzymać wielką armię droidów hrabiego Dooku. Serial animowany przedstawiający wydarzenia poprzedzające przejście Anakina na ciemną stronę Mocy.

Sezon 2.: 22 odcinki od 13.04.2018 – Podczas gdy Jedi i ich republikańscy sojusznicy próbują powstrzymać Separatystów od dalszej produkcji droidów, Sithowie zaczynają zatrudniać łowców nagród.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujący

The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes / Avengers: Potęga i moc (2010)
serial dla dzieci i młodzieży – 8,07/10 – polskie i dubbing

Drużyna Avengers — wśród nich Thor, Ant-Man, Hulk i Iron Man — jest zawsze gotowa do walki ze złoczyńcami takimi jak Loki, HYDRA czy Red Skull.

Sezon 1-2 od 13.04.2018.

Ultimate Spider-Man / Mega Spider-Man (2012)
serial dla dzieci i młodzieży – 7,89/10 – polskie i dubbing

Epicka opowieść o dorastaniu Petera Parkera, który jest rozdarty między życiem normalnego nastolatka a udziałem w walce T.A.R.C.Z.Y. ze złym Normanem Osbornem.

Sezon 3-4 od 13.04.2018.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiera filmowa w ofercie HBO GO Polska – 13 listopada 2019

Netflix: Wiedźmin – co twórcy ukryli w zwiastunie?

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner