Netflix prezentuje zapowiedź drugiej części 5. sezonu serialu “Domu z papieru”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Koniec nadchodzi. Netflix prezentuje zapowiedź drugiej części 5. sezonu Domu z papieru.

Madryt, 13 października 2021: “W ostatnich godzinach straciłem bliskich mi ludzi. Nie mogę stracić nikogo więcej przez ten napad”, zapewnia Profesor. Tokio nie żyje, a wróg – ranny, choć bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek – wciąż znajduje się w Banku Hiszpanii.

Netflix zaprezentował zwiastun drugiej części 5. sezonu Domu z papieru, którego światowa premiera będzie miała miejsce 3 grudnia 2021r. Ostatnie pięć odcinków serii zakończą opowieść o największym skoku w historii.

Dom z papieru: Część 5 | 2. połowa — teaser

 

Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dom z papieru / La casa de papel | Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.
Dom z papieru
Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dom z papieru: Od Tokio do Berlina / Money Heist: From Tokyo to Berlin | Twórcy „Domu z papieru” i aktorzy wcielający się m.in. w role Tokio czy Profesora opowiadają o pełnym emocji procesie twórczym, który towarzyszył powstawaniu serialu.
Dom z papieru: Od Tokio do Berlina

O Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.

O Vancouver Media

Vancouver Media to firma zajmująca się produkcją telewizyjną założona pod koniec 2016 r. przez Álexa Pinę, której celem jest tworzyć treści o całkiem nowej jakości. Od początku swojej działalności firma stworzyła Dom z papieruThe Pier i White Lines, a Sky Rojo jest najnowszą produkcją spod szyldu Vancouver Media.


 

Polecamy również

Październik 2021 w ofercie HBO GO – aktualizacja listy premier

Netflix udostępnia oficjalny zwiastun i fotosy z drugiej części slashera „W lesie dziś nie zaśnie nikt”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner