Netflix zapowiada program komediowy pt. „TAYLOR TOMLINSON: QUARTER-LIFE CRISIS”

Facebooktwitter


Pierwszy godzinny stand-up Tomlinson będzie dostępny już 3 marca 2020 r. w serwisie Netflix.

Taylor Tomlinson ma już na karku ćwierć wieku i postanawia raz na zawsze rozprawić się z błędami przeszłości. W serwisie Netflix artystka zadebiutowała w 2018 r. w pierwszej części programu komediowego „The Comedy Lineup”. Teraz w swoim pierwszym godzinnym stand-upie pt. „Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis” dzieli się lekcjami, jakie dostała na drodze do sławy. W programie, którego światową premierę zaplanowano na 3 marca, Taylor mówi o pracy nad sobą i o oczekiwaniach dotyczących związków, a także wyjaśnia, dlaczego trzecia dekada życia to niekoniecznie są „najlepsze lata w życiu kobiety”.

Światowa premiera programu „Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis” już 3 marca 2020 r. na Netflix.

O TAYLOR TOMLINSON

Dwudziestosześcioletnia Taylor Tomlinson szlifuje swój artystyczny warsztat już od ponad dekady. W wieku 16 lat ta Kalifornijka razem z ojcem wzięła udział w zajęciach z aktorstwa, zadebiutowała w świecie stand-upu i… tak już zostało. Dziś ma na karku ponad ćwierć wieku. W godzinnym stand-upie pt. „Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis” dzieli się lekcjami, jakie dostała na drodze do sławy. Program dostępny w serwisie Netflix od 3 marca wzbogaci imponujące komediowe portfolio Tomlinson, która popularność wśród publiczności zdobyła dzięki występom między innymi w takich programach jak „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, „CONAN”, emitowany w stacji Comedy Central „Adam Devine’s House Party”, czy dostępny w serwisie Netflix „The Comedy Lineup”. Można ją było także zobaczyć w dziewiątym sezonie programu „Last Comic Standing” na kanale NBC. Tomlinson regularnie pojawia się też w programie „What Just Happened??! with Fred Savage”. Magazyn „Variety” umieścił ją na liście dziesięciu komików, których warto obserwować na festiwalu Just for Laughs. W ubiegłym roku gościła w wielu miejscach w USA, prezentując swój autorski program. Razem z Delanie Fischer i Kelsey Cook Tomlinson nagrywa podcasty „Self-Helpless”, które stanowią parodię na przeróżne poradniki i gorące trendy, ale oprócz tego są dla słuchaczy wartościowym źródłem informacji. Podcasty Tomlinson trafiły na listę 100 najlepszych audycji dostępnych w serwisie iTunes.


Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis (2020) | film, stand-up | 1g1m | polskie napisy

Opis Netflix: Komiczka Taylor Tomlinson ma na karku ćwierć wieku – i już nie może tego znieść. Teraz opowiada o swoich życiowych wyborach: od randek z frajerami po nieudane zaręczyny.

W rolach głównych: Taylor Tomlinson

Gatunki: Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Komedie, Mroczne komedie
Kategorie: Prześmiewczy

Obsada: Taylor Tomlinson


Polecamy również

Netflix nabył prawa do filmu „The 40-Year-Old Version”

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 8 lutego 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner