Nicole Kidman i Hugh Grant obsadzie nowego miniserialu HBO The Undoing

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.9]

HBO GO
Nicole Kidman oraz Hugh Grant znaleźli się w obsadzie nowego miniserialu produkcji HBO The Undoing, który powstanie na podstawie książki You Should Have Known autorstwa Jean Hanff Korelitz. Twórcą tej produkcji jest David E. Kelley (Wielkie kłamstewka).

Grace Sachs (Nicole Kidman) żyje tak, jak zawsze chciała. Jest odnoszącą sukcesy terapeutką, ma oddanego męża (Hugh Grant), a jej syn uczęszcza do elitarnej prywatnej szkoły w Nowym Jorku. Nieoczekiwanie jej świat wywraca się do góry nogami, a ona sama musi uporać się z gwałtowną śmiercią w swoim otoczeniu i zaginięciem męża, który nie był tym, za kogo go uważała. Sytuacji nie pomaga fakt, że sprawa ma charakter publiczny. Przerażona i pozostawiona samej sobie Grace zdaje sobie sprawę z tego, że sprzeniewierzyła się radom, które sama dawała innym. Teraz z myślą o sobie i dziecku musi zbudować cały swój świat na nowo.

Scenarzystą, showrunnerem i producentem miniserialu HBO The Undoing jest David E. Kelley, który stworzył wcześniej m.in. serial HBO Wielkie kłamstewka czy popularną produkcję Ally McBeal. Obok niego funkcje producentów pełnią Nicole Kidman, Per Saari z ramienia Blossom Films, Bruna Papandrea poprzez Made Up Stories oraz Susanne Bier, która jest także reżyserem tego projektu.

Miniserial powstanie na podstawie książki You Should Have Known autorstwa Jean Hanff Korelitz, wydanej w Polsce pod tytułem Nie chciałaś wiedzieć.

Wśród potwierdzonej obsady serialu The Undoing znaleźli się:

Nicole Kidman (serial HBO Wielkie kłamstewka), która wcieli się w rolę Grace Sachs – kochającej żony, oddanej matki i odnoszącej sukcesy terapeutki, której życie rozpada się na kawałki, gdy odkrywa przeszłość swojego męża;

Hugh Grant (miniserial Skandal w angielskim stylu), który wystąpi na ekranie jako Jonathan Sachs, uznany onkolog dziecięcy, oddany mąż i ojciec. Jego przeszłość zostaje poddana wnikliwej analizie, kiedy mężczyzna nagle rozpływa się w powietrzu, co prowadzi do serii zaskakujących odkryć.

 

HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Europe (HBO EU). W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO2 i HBO3, a także Cinemax i Cinemax2, oraz serwisy HBO OD i HBO GO. Kanały są dostępne w większości sieci kablowych, IPTV, na dwóch platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat i NC+, oraz przed operatorów GSM: Plus i Play, a HBO GO również przez stronę internetową hbogo.pl. HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki około 800 filmów i ponad 200 seriali. Oferta programowa kanałów i serwisów obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe własnej produkcji oraz koncerty. Programy dostępne są w polskiej wersji językowej z możliwością wybrania lektora, napisów lub wersji oryginalnej. Więcej na www.hbo.pl


Czytaj również: 

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, serial usunięty i nowy film przeznaczony do usunięcia (19.11.2018)

Showmax Polska: Premiera czwartego odcinka 1. sezonu SNL Polska – Weekend Update

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...