Premiera filmu „Pusta widownia” w ofercie HBO GO Polska

Facebooktwitter

hbo go film

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na kwiecień 2020r. i jego aktualizacjami swoją premierę w ofercie ma dziś jeden film.

Dzisiejsza nowość

Pusta widownia / AN AUDIENCE OF CHAIRS (2018) | film, dramat | 93m | 12+ | polskie napisy i lektor

Maura (Carolina Bartczak) jest utalentowaną pianistką, która planuje dwa tygodnie odpoczynku przed ważnym przesłuchaniem. Kobieta dostaje jednak telefon od męża, ambitnego reportera, który mówi jej, że zdecydował się zostać całe lato w Rosji, aby dokończyć swój materiał. Pianistka zmuszona jest zostać w tej sytuacji w Nowej Funlandii i opiekować się córkami. Po nieudanym przesłuchaniu Maura wpada w depresję. Nocami gorączkowo gra na pianinie i śpi całymi dniami, pozostawiając swoje dzieci bez opieki. Pewnego dnia udaje się z nimi na pobliską wyspę i w stanie manii zapomina je zabrać ze sobą z powrotem. Portret utalentowanej pianistki, która traci opiekę nad dziećmi po epizodzie manii. Chora na schizofrenię kobieta musi walczyć ze swoimi demonami i nauczyć się żyć bez ukochanych córek. W jej rolę popisowo wciela się Carolina Bartczak (X-Men: Apocalypse). Obok niej w filmie występują Peter MacNeill (Crash: Niebezpieczne pożądanie), Gord Rand (Mapy gwiazd), Christopher Jacot (serial CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku) oraz Edie Inksetter (serial Czarne lustro). Za reżyserię produkcji odpowiedzialna była Deanne Foley (Relative Happiness).

Reżyseria: Deanne Foley
Obsada: Carolina Bartczak, Peter Macneill, Gord Rand, Edie Inksetter, Christopher Jacot
Kraj: Kanada

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Już nie żyjesz: Sezon 2 | Oficjalny zwiastun od Netflix Polska

Premiery filmowe i serialowe, aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Tyler Rake: Ocalenie”, „Cześć, ninja!”, „After Life”, „Zadzwoń do Saula”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner