Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 17-18 lipiec 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na lipiec 2019 oraz z planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe filmy:

Sekretna obsesja / Secret Obsession (2019) | film | 1g37m | 13+ | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Gdy Jennifer budzi się z amnezją po traumatycznej napaści, może liczyć na opiekę kochającego męża. Wkrótce jednak dociera do niej, że wciąż jest w niebezpieczeństwie.

W rolach głównych: Brenda Song, Mike Vogel, Dennis Haysbert

Gatunki: Thrillery, Thrillery psychologiczne
Kategorie: Przerażające, Trzymające w napięciu

Obsada: Brenda Song, Mike Vogel, Dennis Haysbert, Ashley Scott, Paul Sloan, Daniel Booko

Sekretna obsesja – zwiastun

Jennifer (Brenda Song) wraca po groźnym wypadku do życia, którego nie pamięta. Nie wie jednak, że czyha na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.Co wiecie o swoich dziadkach? / Daddy’s Home 2 (2017) | film | 1g39m | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.0/10

Opis Netflix: Tatusiowie Brad i Dusty wiodą spokojne życie. Jednak gdy w odwiedziny przyjeżdżają ich ojcowie — prawdziwy macho i poczciwy dziadzio — sytuacja nieco się komplikuje.

W rolach głównych: Will Ferrell, Mark Wahlberg, John Lithgow

Gatunki: Komedie, Zwariowane komedie
Kategorie: Sprośne, Zabawne, Zwariowane

Obsada: Will Ferrell, Mark Wahlberg, John Lithgow, Mel Gibson, Linda Cardellini, Alessandra Ambrosio, John Cena, Owen Vaccaro, Scarlett Estevez, Didi Costine

Co wiecie o swoich dziadkach? – zwiastun (polski dubbing)


Zgodnie z naszymi zapowiedziami z oferty Netflix Polska zostały dziś usunięte filmy:

How High / Super zioło (2001)
film – 1g33m – można pobrać – 7,32/10 – polskie napisy i lektor 

Dwaj entuzjaści marihuany wypalają trawkę, która poprawia pracę mózgu. Zaskakująco dobre wyniki na egzaminach wstępnych zapewniają im stypendium na Harvardzie.

Scott Pilgrim vs. the World / Scott Pilgrim kontra świat (2010)
film – 1g52m – można pobrać – 7,63/10 – polskie napisy i lektor 

Ramona to dziewczyna, o jakiej Scott Pilgrim zawsze marzył. Jednak aby zdobyć jej serce, będzie musiał pokonać w walce jej siedmiu byłych — i złych — chłopaków.

The Nutty Professor / Gruby i chudszy (1996)
film – 1g35m – można pobrać – 6,39/10 – polskie napisy i lektor 

Gdy jego miłosne starania przynoszą jedynie upokorzenie, postawny profesor Sherman Klump zażywa ogromną dawkę eliksiru, który ma mu pomóc w utracie wagi.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner