Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (01.11.2017)

Facebooktwitter

netflix-Greenleaf-bg1-1[AKTUALIZACJA] Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma 2. sezon serialu:

Greenleaf (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – 6,3 / 10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.3/10

Choć członkowie rodziny Greeleafów stoją na czele odłamu kościoła protestanckiego w Memphis, ich pracą i życiem osobistym rządzą chciwość, rozwiązłość i inne grzechy.

W rolach głównych: Merle Dandridge, Kim Hawthorne, Desiree Ross
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Craig Wright

Sezon 1: Choć członkowie rodziny Greenleafów stoją na czele wspólnoty protestanckiej w Memphis, ich pracą i życiem osobistym rządzą chciwość, rozwiązłość i inne grzechy.

Sezon 2: James odczuwa konsekwencje dawnego grzechu. Złość na Maca doprowadza Grace do szaleństwa. Jacob odkrywa mroczną stronę Basie’ego. Kevin próbuje odzyskać Charity.

Premierowy odcinek serialu na Oprah Winfrey Network przyciągnął ponad 3 miliony widzów — najwięcej w historii kanału.

Drugi sezon serialu liczy 16 odcinków.


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś również o 4. sezon serialu:

netflix-When Calls the Heart-bg-1When Calls the Heart / Głos serca (2014) – serial, sezon 1-4 – 7+ – 8,65/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 8.6/10

Historia z początków XX wieku o kobiecie z wyższych sfer, która porzuca miejskie życie, aby zostać nauczycielką w małym miasteczku na zachodzie Kanady.

W rolach głównych: Erin Krakow, Daniel Lissing, Lori Loughlin
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Filmy kostiumowe
Twórca: Michael Landon Jr.

Sezon 1: Młoda nauczycielka Elizabeth musi zdobyć sympatię uczniów, poradzić sobie z dwoma adoratorami i zmobilizować wdowy z miasteczka do walki z kierownictwem kopalni.

Sezon 2: W sezonie 2 Elizabeth postanawia pozostać w Coal Valley, ale nowe miłości i wyzwania mogą zagrozić jej przyszłości z Jackiem.

Sezon 3: W trzecim sezonie romans Elizabeth i Jacka rozkwita, podczas gdy związek Abigail i Franka zostaje wystawiony na próbę przez nieoczekiwanych gości w Hope Valley.

Sezon 4: Propozycja budowy nowego szlaku kolejowego wzbudza kontrowersje w Hope Valley. Elizabeth i Jack mają problemy w związku.

Czwarty sezon liczy 12 odcinków


Polski lektor trafił dziś do filmu:

netflix-Lawrence of Arabia Restored Version-bg-1Lawrence of Arabia: Restored Version / Lawrence z Arabii (1962) – film3g47m – 13+ – 8,38/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Nagrodzona 7 Oscarami epicka historia brytyjskiego podróżnika T.E. Lawrence’a, który podczas I wojny światowej zjednoczył arabskie plemiona w wojnie przeciwko Turkom.

W rolach głównych: Peter O’Toole, Alec Guinness, Anthony Quinn
Gatunki: Akcja i przygoda, Filmy akcji i przygodowe o tematyce wojskowej, Filmy przygodowe, Filmy nagrodzone, Filmy nagrodzone Złotym Globem, Filmy nagrodzone Oscarem, Filmy klasyczne, Klasyczne filmy akcji i przygodowe, Klasyki dramatu, Dramaty, Dramaty biograficzne, Dramaty oparte na faktach, Dramaty o tematyce wojskowej, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Reżyser: David Lean

W tym filmie historycznym, który zdobył aż siedem Oscarów, niezapomniane kreacje stworzyli Peter O’Toole i Omar Sharif.


Polski dubbing pojawił się w filmie animowanym:

netflix-The Guardian Brothers-bg-1

The Guardian Brothers (2016) – film animowany – 1g25m – 7+ – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 5.3/10

Gdy restauracja prowadzona przez chińską rodzinę staje się celem ataku konkurencji, dwa duchy opiekuńcze przerywają swój odpoczynek i ruszają jej z pomocą.

W rolach głównych: Edward Norton, Dan Fogler, Mike Birbiglia
Gatunki: Azjatyckie filmy akcji, Komedie akcji, Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 5–7, Filmy dla dzieci w wieku 8–10, Familijne filmy przygodowe, Komedie familijne, Komedie
Reżyser: Gary Wang


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska cd. 2 (01.11.2017)

Premiera polskiego serialu animowanego „Egzorcysta” (2017) w ofercie Showmax Polska


Aktualizacja: Do oferty Netflix Polska powrócił dziś film “Ace Ventura: When Nature Calls / Ace Ventura: Zew natury” (1995), który został usunięty z oferty w dniu 6 października 2017r,

netflix-Ace Ventura When Nature Calls-bg-1
Ace Ventura: When Nature Calls / Ace Ventura: Zew natury (1995) – film1g34m – 13+ –  6,7/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Ace wyrusza do afrykańskiej dżungli, aby odszukać rzadkiego białego nietoperza. Jeśli mu się nie powiedzie, dojdzie do wojny z wojowniczym plemieniem Wachootoo.

W rolach głównych: Jim Carrey,Ian McNeice,Simon Callow
Gatunki: Komedie,Zwariowane komedie,Komedie pomyłek
Reżyser: Steve Oedekerk

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner