Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – film “Królestwo”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na kwiecień 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś 2 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Królestwo / THE REALM / EL REINO (2018) | film, dramat, thriller | 122m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Manuel (Antonio de la Torre) jest wpływową postacią lokalnych władz. Zdeterminowany robi wszystko, aby zaistnieć na szczeblu ogólnokrajowej polityki. Pewnego dnia jednak jego idealne życie rozpada się na kawałki, kiedy wychodzi na jaw, że razem ze swoim partyjnym kolegą Paco (Nacho Fresneda) zaangażowany był w działalność korupcyjną. Media zaczynają informować o skali nadużyć, a przedstawiciele partii próbują wyciszyć skandal. Paco wychodzi z kryzysu bez szwanku, a Manuel staje się kozłem ofiarnym. Zdyskredytowany w oczach opinii publicznej i zdradzony przez przyjaciół szuka sposobu, aby wrócić do gry. Dobrze skonstruowany hiszpański thriller polityczny. Nominowany do Oscara za swój film krótkometrażowy pt. Matka reżyser Rodrigo Sorogoyen z wyczuciem buduje fabułę i napięcie. Ciekawe kreacje aktorskie tworzą Antonio de la Torre (Hiszpański cyrk), Mónica López (Niech Bóg nam wybaczy), José María Pou (W stronę morza), Bárbara Lennie (Wszyscy wiedzą) oraz Nacho Fresneda (Pierwsza miłość). Produkcja została wyróżniona siedmioma nagrodami Goya i zdobyła wiele innych prestiżowych wyróżnień.

Reżyseria: Rodrigo Sorogoyen
Obsada: Antonio De La Torre, Mónica López, Josep Maria Pou, José María Pou, Bárbara Lennie, Nacho Fresneda
Kraj: Hiszpania


hbo go filmy

Zagadki Hailey Dean: Śmierć na receptę / HAILEY DEAN MYSTERIES: A PRESCRIPTION FOR MURDER (2019) | film, kryminalny, dramat | 120m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7/10

Psycholożka i była prokuratorka Hailey Dean (Kellie Martin) zaczyna pomagać przyjacielowi, detektywowi Garlandowi Fincherowi (Viv Leacock), w dochodzeniu w sprawie szybko rosnącej liczby morderstw w szpitalu w Atlancie. Decyduje się na ten krok, kiedy dziewczyna Finchera, dr Meghan Phillips (Alvina August), zostaje uznana za podejrzaną o zabójstwo. Gdy lista potencjalnych zabójców zaczyna dramatycznie rosnąć, nieprzeciętne umiejętności Hailey w czytaniu ludzi pomagają rozwikłać skomplikowaną sprawę. Kiedy jednak kobieta zbliża się do prawdy, staje się kolejnym celem zabójcy… Kolejna część zrealizowanych na potrzeby telewizji perypetii błyskotliwej psycholożki, która niegdyś pracowała jako prawniczka. Współtwórczynią scenariusza jest Nancy Grace, znana amerykańska dziennikarka i prezenterka specjalizująca się w sprawach kryminalnych. W obrazie występują: nominowana do nagrody Emmy Kellie Martin (serial Dzień za dniem), Viv Leacock (serial Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego), Lauren Holly (Czego pragną kobiety), Nancy Grace (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości) oraz Caitlin Stryker (serial Nie z tego świata).

Reżyseria: Allan Harmon
Obsada: Kellie Martin, Viv Leacock, Matthew Maccaull, Lauren Holly, Nancy Grace, Caitlin Stryker
Kraj: USA

#zostanwdomu


Polecamy również

Jeszcze nigdy… | Oficjalny zwiastun nowego serialu od Netflix Polska

Netflix podpisuje umowę pierwokupu z wydawcą komiksów BOOM! Studios

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner