Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska, w tym kilka nowych polskich produkcji (01.05.2019)

Facebooktwitter

netflix Karbala
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier na maj 2019 w ofercie Netflix Polska oraz z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają między innymi nowe filmy:

Karbala (2015) | film | 1g50m | polska produkcja
IMDb: 6.2/10

Środek wojny w Zatoce Perskiej. 3 kwietnia 2004 roku do irackiego miasta Karbala przybywają pielgrzymi celebrujący święto Aszura. Niespodziewanie, w pełnym ludzi mieście, dochodzi do zamachów, które poprzedzają atak na strategiczny City Hall – siedzibę lokalnych władz i policji. Na placu boju pozostaje jedynie, pozbawiona wsparcia, garstka polskich i bułgarskich żołnierzy. Dochodzi do jednej z najbardziej bohaterskich bitew Polaków po II wojnie światowej. Stając oko w oko ze śmiercią, polscy żołnierze przeżywają 4 dni piekła. Heroiczna postawa, determinacja i wola walki sprawiają, że polsko-bułgarska formacja nie tylko wygrywa bitwę, ale wychodzi z niej bez straty jednego żołnierza. [themoviedb.org]

W rolach głównych: Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Hristo Shopov
Obsada: Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Hristo Shopov, Atheer Adel, Leszek Lichota, Michał Żurawski, Tomasz Schuchardt, Zbigniew Stryj, Piotr Żurawski, Łukasz Simlat
Gatunki: Dramaty, Dramaty o tematyce wojskowej, Filmy polskie, Dramaty polskie

#Wszystko Gra / #WSZYSTKOGRA (2016)
film – 1g26m – polska produkcja

Film “#WszystkoGra” to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć? [themoviedb.org]

7 rzeczy, ktorych nie wiecie o facetach (2016)
film – 1g55m – polska produkcja

Siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Filip, sympatyczny roztrzepaniec, właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi zawsze wszystko się udaje – narzeczona Basia i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem… Producent muzyczny i podrywacz Kordian nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji – dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky – gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki – tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Podczas gdy opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię, zrozpaczony Jarosław cierpi w swojej samotności… [themoviedb.org]

American Experience: The Island Murder / Amerykańskie doświadczenia: Morderstwo na wyspie (2018)
film – 52m – polskie napisy

W 1931 roku młoda żona oficera marynarki wojennej rozpętuje konflikt rasowy na Hawajach, gdy oświadcza, że została zgwałcona przez gang wyspiarzy.

Baby są jakieś inne (2011)
film – 1g30m – polska produkcja

“Baby są jakieś inne” to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. “To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać, podjąć. Poza politycznymi i ekologią – najważniejszy obecnie cywilny temat na świecie”, tłumaczy reżyser. [themoviedb.org]

Bad Boys II / Bad Boys II (2003)
film – 2g26m – można pobrać – 7,53/10 – polskie napisy i lektor

Pełen akcji sequel, w którym dwóch gliniarzy z Miami bada związek między kubańskim baronem narkotykowym a dostawami ecstasy zalewającymi Florydę.

Powrót do oferty od 01.05.2019.

Familiye / Rodzina (2017)
film – 1g38m – polskie napisy i lektor

Po wyjściu z więzienia były kryminalista próbuje zaopiekować się dwójką swoich braci: nałogowym hazardzistą i młodym chłopakiem z zespołem Downa.

Hangman / M jak morderca (2017)
film – 1g38m – polskie napisy i lektor

Emerytowany detektyw, policyjny profiler i dziennikarka próbują schwytać seryjnego mordercę, którego zbrodnie są inspirowane klasyczną grą w wisielca.

Jestem mordercą (2016)
film – 1g49m -polska produkcja

Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa? [themoviedb.org]

Kill Hitler! The Luck of the Devil / Zabić Hitlera! Diabelne szczęście zbrodniarza (2015)
film – 52m – polskie napisy

Wielu próbowało zabić Hitlera, ale nikomu się nie udało. Ten film dokumentalny pozwala poznać szczegóły licznych zamachów, które spełzły na niczym.

Le serment des Hitler (2014)
film – 54m – polskie napisy

jeszcze brak polskiego opisu

This documentary retraces the footsteps of Adolf Hitler’s mysterious nephew and explores what became of the Hitler family line.

Och Karol 2 (2011)
film – 1g42m – polska produkcja

Narzeczona czarującego playboya odkrywa, że jest zdradzana. Wchodzi w układ z innymi kobietami w jego życiu, by dać mu nauczkę.

Peter Pan / Piotruś Pan (2003)
film dla dzieci i młodzieży – 1g53m – można pobrać – 7,62/10 – polskie napisy i dubbing

Gdy Piotruś Pan wlatuje do domu Wendy i zaprasza ją z braćmi do Nibylandii, dziewczynka chętnie wyrusza w podróż, która okazuje się przygodą jej życia.

Robin Hood: The Rebellion / Robin Hood: Bunt (2018)
film – 1g32m – polskie napisy

Kiedy jego ukochana zostaje schwytana przez nikczemnego szeryfa z Nottingham, legendarny Robin Hood i jego ekipa wyruszają na śmiały ratunek. [themoviedb.org]

The Curious Case of Benjamin Button / Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2008)
film – 2g46m – 7,49/10 – polskie napisy i lektor

Nominowana do Oscara opowieść o mężczyźnie, który rodzi się jako pomarszczony starzec i młodnieje z wiekiem. Reżyseria: David Fincher.

Wkręceni (2014)
film – 1g35m -polska produkcja

Trzech przyjaciół ze Śląska traci pracę w fabryce. Na pociechę planują szalony weekend w Warszawie. W czasie postoju zostają omyłkowo wzięci za bogatych biznesmenów.

Wkręceni 2 (2015)
film – 1g32m – polska produkcja

Spokojny budowlaniec Szyja poznaje seksowną agentkę gwiazd, która z dnia na dzień zmienia go w celebrytę. Żona Szyi równie szybko opracowuje „plan ratunkowy”.

Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska (30.04.2019)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (30.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...