Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy i seriale usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (15.11.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

 

Tylko do 14 grudnia 2018r. będą dostępne w ofercie Netflix Polska seriale:

Alexander the Great / Aleksander Wielki (2014)
serial – 6/10 – polskie napisy i lektor

Ten dwuczęściowy serial opowiada o fascynującym życiu i legendach krążących wokół postaci Aleksandra Macedońskiego, władcy Macedonii z IV w. p.n.e.

Barbara Wood (2009)
serial – 6/10 – polskie napisy i lektor

Dwadzieścia lat po urodzeniu martwego dziecka prowadząca hotel na Karaibach Abby dowiaduje się od pewnej dziennikarki, że być może jej dziecko żyje.

Busting the Berlin Wall (2009)
serial – 7,94/10 – polskie napisy i lektor

Dokument opowiada o najśmielszych i najbardziej spektakularnych ucieczkach zza Muru Berlińskiego, podczas których każdy nieostrożny ruch mógł oznaczać śmierć.

Charlotte Link / Charlotte Link – obcy gość (2007)
serial – 6/10 – polskie napisy i lektor

Pałający żądzą zemsty mężczyzna nawiązuje kontakt z byłą pracownicą opieki społecznej, która jest pogrążona w żałobie po śmierci męża.

Frauen, die Geschichte machten / Kobiety, które zmieniły świat (2013)
serial – 6/10 – polskie napisy i lektor

Przyjrzyj się z bliska życiu i spuściźnie najbardziej wypływowych kobiet w historii świata, w tym Kleopatry, Elżbiety I i Katarzyny Wielkiej.

Geheimnisse des ‚Dritten Reichs’ / Ostatnie tajemnice III Rzeszy (2011)
serial – 7,6/10 – polskie napisy i lektor

W tym serialu dokumentalnym naoczni świadkowie wydarzeń oraz współcześni eksperci ujawniają sekrety funkcjonowania nazistowskiego reżimu.

Im Tal der wilden Rosen / W dolinie dzikich róż (2007)
serial – 6/10 – polskie napisy i lektor

Romantyczny serial o czasach osadnictwa na zachodzie Kanady opowiadający o silnych kobietach, które mimo trudności odnajdują miłość i dbają o ciepło domowego ogniska.

Inga Lindström (2013)
serial – 6/10 – polskie napisy i lektor

Antologia, w której idylliczne krajobrazy Szwecji stają się tłem perypetii młodych kochanków, nieszczęśliwie zakochanych i osób szukających drugiej szansy.

Rosamunde Pilcher (2014)
serial – 6/10 – polskie napisy i lektor

Antologia na podstawie powieści Rosamunde Pilcher, opowiadająca o zagmatwanych historiach miłosnych rozgrywających się na angielskiej wsi.

Saving the Titanic / Ocalić Titanica (2012)
serial – 7,02/10 – polskie napisy i lektor

Ten fabularyzowany dokument przedstawia ostatnie godziny Titanica — woda nieubłaganie zalewa pokłady, na których w pocie czoła pracują robotnicy i inżynierowie.

Secret Societies – Myths and Realities of a Parallel World / Tajne stowarzyszenia (2014)
serial – 6,13/10 – polskie napisy i lektor

Poznaj sekrety masonów, różokrzyżowców, templariuszy, iluminatów i innych tajemniczych stowarzyszeń, które od wieków walczą o władzę nad światem.

Secrets of the Bible / Biblijne tajemnice (2014)
serial – 6/10 – polskie napisy i lektor

W tej serii śledzimy poczynania podróżników i ekspertów szukających dowodów takich biblijnych wydarzeń, jak rozstąpienie wód Morza Czerwonego czy budowa Wieży Babel.

Secrets of the Third Reich II / Tajemnice III rzeszy (2012)
serial – 7,44/10 – polskie napisy i lektor

Zapomniane, ukryte, nigdy niepoznane — ten niesamowity serial dokumentalny odsłania przed nami największe tajemnice nazistowskiego reżimu.

The Bridge (2011)
serial – 8,85/10 – polskie napisy i lektor

Na moście między Danią i Szwecją zostają znalezione zwłoki. Aby znaleźć zabójcę, para śledczych z obu krajów musi nawiązać współpracę.

Weltenbrand / Pierwsza Wojna Światowa (2012)
serial – 8,15/10 – polskie napisy i lektor

Dokładnie odrestaurowane i przekonwertowane na wersję kolorową filmy archiwalne i rekonstrukcje zdarzeń oferują nowe spojrzenie na I wojnę światową i jej konsekwencje.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Czytaj również:

Ucho Prezesa powraca – czwarty sezon debiutuje dziś w Showmax

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty (13.11.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...