RAMIN BAHRANI WYREŻYSERUJE FILM NETFLIX „WHITE TIGER” Z PRIYANKĄ CHOPRĄ JONAS I RAJKUMMAREM RAO

Facebooktwitter

netflix logo
Bombaj, 4 września 2019 r.: Netflix, jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, ogłosił obsadę nadchodzącego filmu „The White Tiger”, opartego na powieści Aravinda Adigi pod tym samym tytułem, za którą autor zdobył nagrodę Bookera.

W „The White Tiger” zobaczymy debiutanta Adarsha Gourava, a także uhonorowanego nagrodami Rajkummara Rao („Stree”, „Bareily Ki Barfi”, „Newton”, „Shahid” i „Omerta”) oraz światową gwiazdę Priyankę Choprę Jonas („Jak romantycznie!”, „Nasz Jake”, „The Sky Is Pink”) w rolach głównych.

Zdjęcia do „The White Tiger” rozpoczną się tej jesieni w Indiach. Netflix wyprodukuje „The White Tiger” we współpracy z Mukulem Deorą, a na krześle reżyserskim zasiądzie Ramin Bahrani („451 stopni Fahrenheita” i „99 Homes”), który również pisze scenariusz do filmu. Chopra Jonas będzie producentem wykonawczym.

„The White Tiger”, oparty na wyróżnionej nagrodą Bookera powieści Aravinda Adigi, to niezwykła podróż od zera do milionera. Przedstawia losy mężczyzny, który zaczyna jako pracownik herbaciarni w małej wiosce i wspina się po drabinie sukcesu, stając się wybitnym przedsiębiorcą w wielkim mieście. Zaspokojenie ambicji ma jednak wysoką cenę: morderstwo, miłość i oszustwo.

Podczas rozmowy na temat swojego nowego projektu z przedstawicielami firmy Netflix Chopra Jonas powiedziała: „Bardzo się cieszę, że będę mogła współpracować z Raminem Bahranim i firmą Netflix, aby przenieść poruszającą powieść Aravinda Adigi na ekran. Gdy czytałam książkę, byłam zafascynowana perspektywą narracji. W intrygujący sposób przedstawia ona ambicję w najczystszej postaci oraz to, jak daleko ktoś może się posunąć, aby osiągnąć swój cel. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia zdjęć w Indiach tej jesieni oraz współpracy z Rajkummarem Rao, a także ze wspaniałą obsadą wybraną przez Ramina”.

Rao na temat swojej roli w filmie powiedział: „To ekscytujący czas dla aktorów i cieszę się z możliwości udziału w tak wybitnym projekcie. Podziwiam pracę Ramina i nie mogę się doczekać, aż »The White Tiger« trafi na ekran dzięki serwisowi Netflix”.

„Od ponad dekady chciałem zrobić film na podstawie wspaniałej powieści Aravinda Adigi »The White Tiger«. Jestem wdzięczny za możliwość współpracy z Mukulem Deorą, serwisem Netflix i tak niesamowitymi aktorami” — powiedział Ramin Bahrani, scenarzysta i reżyser filmu.

Informacje o firmie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 151 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


Czytaj również:

Netflix: Zwiastun serii kryminalnej „Criminal”

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 2-3 września 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...