Serial „Percy Jackson i bogowie olimpijscy” debiutuje w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Serial „Percy Jackson i bogowie olimpijscy” już dziś zadebiutował w ofercie Disney+. Na widzów czekają dwa z ośmiu odcinków produkcji. Kolejne części będą pojawiać się co tydzień.

Percy Jackson wyrusza na niebezpieczną misję. Umykając potworom i igrając z bogami, podróżuje przez całą Amerykę, aby odszukać należący do Zeusa piorun piorunów i zapobiec wojnie totalnej. Po stracie matki Percy trafia do Obozu Herosów – azylu dla młodocianych półbogów. Gdy odkryje, że sam jest półbogiem, będzie musiał się wykazać i skonfrontować z własnym pochodzeniem. Ruszy również w poszukiwaniu Krainy Umarłych, a podczas wyprawy narazi się na niebezpieczeństwo, ścigając wrogów. Misja, w której towarzyszą mu Annabeth i Grover, przybliży Percy’ego do odpowiedzi na nurtujące go pytania: jak ma się odnaleźć w świecie, w którym czuje się obcy? Czy jeszcze kiedyś zobaczy się z mamą i czy zdoła poznać swoje przeznaczenie?

Disney+ seriale

Produkcja “Percy Jackson i bogowie olimpijscy” oparta jest na bestsellerowej serii książek autorstwa wielokrotnie nagradzanego Ricka Riordana, który wraz z Jonem Steinbergiem są twórcami serialu. Producentami wykonawczymi są: Rick Riordan, Jon Steinberg, Dan Shotz, Rebecca Riordan, Ellen Goldsmith-Vein z The Gotham Group, Bert Salke, Jeremy Bell, D.J. Goldberg, James Bobin, Jim Rowe, Monica Owusu-Breen, Anders Engström i Jet Wilkinson.

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Najchętniej oglądane seriale i filmy na platformie HBO Max w 2023 roku

Styczniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości “Griselda”, “Forst” i “Skok w przestworzach”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner