Trzy dni Kondora – nowy sezon thrillera sensacyjnego zadebiutuje w HBO GO już w piątek, 4 września 2020r.

Facebooktwitter

hbo seriale

Trzy dni Kondora, serial sensacyjny o młodym analityku CIA wystawionym na prawdziwą próbę przetrwania, powraca z nowym sezonem. Premiera drugiego sezonu produkcji odbędzie się w HBO GO już w piątek, 4 września.

Serial sensacyjny Trzy dni Kondora śledzi losy Joe Turnera, młodego analityka CIA, dla którego praca w agencji zawsze była źródłem sprzecznych emocji i wątpliwości. Kiedy Joe odkrywa coś, przez co giną wszyscy członkowie zespołu, jego dylematy moralne przeradzają się w prawdziwą walkę o życie. Poddany ogromnej presji zostaje zmuszony do ucieczki. Musi też dowiedzieć się, kto stoi za spiskiem i powstrzymać go przed realizacją zamierzonego celu, który zagraża życiu milionów.

hbo seriale

W drugim sezonie Joe wciąż przemieszcza się po Europie, uważając przy tym, aby w żadnym miejscu nie zatrzymać się na tyle długo, by zapuścić korzenie, czy stać się zagrożeniem dla kogokolwiek. Przeszłość dogania go jednak za sprawą tajemniczego rosyjskiego agenta wywiadu. Niespodziewane wydarzenia zmuszają go do podjęcia działań i stawienia czoła życiu, które myślał, że już dawno zostawił za sobą.

Trzy dni Kondora to serial autorstwa Todda Katzberga (Uprowadzeni) oraz Jasona Smilovica (Rekiny wojny). Pierwszy sezon produkcji oparty został na powieści Jamesa Grady’ego pt. Sześć dni Kondora i jej filmowej adaptacji Trzy dni Kondora z 1975 roku.

hbo seriale

W roli głównej w serialu zobaczymy Maxa Ironsa (Żona, Terminal). Obok niego występują m.in.: Constance Zimmer (serial House of Cards), Alexei Bondar (Zawód: Amerykanin), Isidora Goreshter (serial Shameless – Niepokorni), Eric Johnson (serial HBO The Knick), Toby Leonard Moore (serial Billions), Jonathan Kells Phillips (serial HBO Czysta krew), Rose Rollins (serial Słowo na L), Kristen Hager (Wanted – Ścigani) oraz nominowany do Oscara Bob Balaban (Gosford Park).

hbo seriale

Premiera drugiego sezonu serialu Trzy dni Kondora (Condor) zaplanowana została w HBO GO na 4 września. Tego dnia do serwisu od razu dodany zostanie cały sezon, który liczy 10 odcinków.


 

Polecamy również

Netflix Polska: Park Jurajski: Obóz Kredowy – oficjalny zwiastun i plakat nowego serialu animowanego

Tacy właśnie jesteśmy – nowy serial HBO zadebiutuje 15 września 2020 w HBO i HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner