Witamy w Chippendales – wszystkie odcinki serialu oryginalnego Disney+ już dostępne na platformie

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Wszystkie odcinki inspirowanego prawdziwą historią serialu o genezie fenomenalnej grupy Chippendales, już dzisiaj debiutują w ofercie Disney+.

„Witamy w Chippendales” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami kryminalna saga, która opowiada niewiarygodną i owianą skandalami historię powstania największego i najbardziej rozpoznawalnego imperium męskiego striptizu na świecie. Głównym bohaterem osadzonego w latach 80. serialu jest Somen „Steve” Banerjee – imigrant z Indii, który robi wszystko, by spełnić swój amerykański sen. To właśnie on wpada na niecodzienny pomysł stworzenia klubów dla kobiet. Choć odniósł niewątpliwy sukces, zapłacił za to najwyższą cenę, bo każde marzenie ma swoją ciemną stronę.

Disney+ seriale

Serial „Witamy w Chippendales” już doczekał się pierwszych wyróżnień. Murray Bartlett otrzymał nominację do nagrody Critics Choice Television w kategorii „Najlepszy aktor drugoplanowy w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym”.

Disney+ niska cena

W gwiazdorskiej obsadzie serialu „Witamy w Chippendales” znaleźli się: Kumail Nanjiani (“I tak Cię kocham”), Murray Bartlett (“Biały Lotos”), Juliette Lewis (“Yellowjackets”), Annaleigh Ashford (“American Crime Story”), Quentin Plair (“Ptak dobrego Boga”), Robin de Jesús (“tick, tick… BOOM!”), Andrew Rannells (“Girls5eva”), Spencer Boldman (“Cruise”) oraz gościnnie Nicola Peltz Beckham (“Randki od święta”) i Dan Stevens (“Gaslit”).

Witamy w Chippendales | Oficjalny zwiastun NAPISY PL | Disney+

O Disney+
Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi. Po więcej informacji wejdź na disneyplus.com lub do aplikacji Disney+ dostępnej na większości urządzeń mobilnych i telewizorów z dostępem do internetu.


 

Polecamy również

Netflix otworzy w Polsce centrum inżynieryjne pracujące nad globalnymi rozwiązaniami serwisu

Styczeń w ofercie Disney+

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner