Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, filmy i seriale usunięte oraz przeznaczone do usunięcia (01.11.2018)

Facebooktwitter

 

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami z oferty Netflix Polska zostały dziś usunięte filmy i seriale:

Aarakshan (2011)
film – 2g43m – polskie napisy

The decision by India’s supreme court to establish caste-based reservations for jobs in education causes conflict between a teacher and his mentor.

Big Dreams, Small Spaces / Wielkie marzenia w małych przestrzeniach (2016)
serial – polskie napisy

Pisarz i prezenter, Monty Don, pomaga domorosłym angielskim pasjonatom zieleni w stworzeniu ogrodów ich marzeń.

Chrisley Knows Best (2014)
serial – polskie napisy

Potentat branży nieruchomości, Todd Chrisley, próbuje wytrzymać ze swoją ekscentryczną rodziną i znaleźć czas na popisy kulinarne.

Deprogrammed (2016)
film – 1g27m – 5,87/10 – polskie napisy

Ten dokument opowiada o powstaniu deprogramowania, czyli działań służących odwróceniu skutków prania mózgu, któremu poddawane są osoby należące do sekt.

Escape from Planet Earth / Rodzinka nie z tej Ziemi (2013)
film dla dzieci i młodzieży – 1g29m – można pobrać – 7,52/10 – polski dubbing

Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary. [themoviedb.org]

Free Birds / Skubani (2013)
film dla dzieci i młodzieży – 1g31m – 7,56/10 – polski dubbing

Nagrodzony Oscarem producent “Shreka” zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra. Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA! Jake i Reggie pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk – jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi zee zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka. [themoviedb.org]

How Safe Is Your House? (2014)
serial – polskie napisy

Mark Clemmit i Angellica Bell pragną, by mieszkania były bardziej bezpieczne. Mówią o zagrożeniach często występujących w domach i pokazują, jak im zapobiegać.

Hummingbird / Koliber (2013)
film – 1g40m – można pobrać – 7,27/10 – polskie napisy i lektor

Weteran z Afganistanu przyjmuje nową tożsamość, aby odciąć się od mrocznej przeszłości. Gdy jego dziewczyna zostaje zamordowana, musi jednak znów stać się dawnym sobą.

Life’s Too Short / Life’s Too Short (2011)
serial – 6,91/10 – polskie napisy

Ten serial komediowy opowiada o życiu i zmaganiach Warwicka Davisa, znakomitego aktora karła, który wciela się w zmyśloną wersję samego siebie.

Life’s Too Short: The Special / Life’s Too Short: The Special (2013)
film – 56m – 6/10 – polskie napisy

Kiedy Val Kilmer kusi go nową rolą w filmie, Warwick kombinuje, jak zdobyć środki na sfinansowanie projektu. Ale czy tak dobra oferta może być prawdziwa?

Love Your Garden / Pokochaj swój ogród (2013)
serial – polskie napisy

Słynny ogrodnik Alan Titchmarsh wraz z ekipą przemierza Wielką Brytanię, urządzając wymarzone ogrody zasłużonym obywatelom.

Mary Portas: Secret Shopper / Ukryty klient (2016)
serial – polskie napisy

Mary Portas, konsultantka zakupowa, udziela porad brytyjskim sklepom, na które klienci najbardziej narzekają, aby pomóc im poprawić obsługę i zwiększyć sprzedaż.

Safe Haven / Bezpieczna przystań (2013)
film – 1g55m – można pobrać – 8,31/10 – polskie napisy

Tajemnicza kobieta przybywa do miasteczka na amerykańskiej prowincji, aby na nowo ułożyć sobie życie, ale utrudnia to skrywana przez nią mroczna tajemnica.

 

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner