Netflix Polska: Premiery serialowe i aktualizacje – “BAKI”, “Czy mnie słyszysz?” i “Hospital Playlist”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe seriale i trzecią część 1. sezonu serialu anime BAKI. Jeden film został dziś usunięty z oferty, a dwa filmy zostaną z niej usunięte 11 czerwca 2020.

Dzisiejsze nowości

trzecia część 1. sezonu BAKI(2018) | serial, sezon 1 – część 1-3 | polskie napisy

Opis Netflix: Mistrz sztuk walki, Baki Hanma, trenuje, by wyjść z cienia swojego legendarnego ojca. Jego karierę zamierza jednak brutalnie przerwać pięciu skazanych na śmierć oprychów.

W rolach głównych: Nobunaga Shimazaki, Takayuki Sugo, Bin Shimada

Sezon 1. część 1: 13 odcinków – Mistrz sztuk walki, Baki Hanma, trenuje, by wyjść z cienia swojego legendarnego ojca. Jego karierę zamierza jednak brutalnie przerwać pięciu skazanych na śmierć oprychów.

Sezon 1. część 2: 13 odcinków 30.04.2019 – Biscuit Oliva — skazaniec i łowca głów — wyrusza do Tokio, aby pojmać zbiegłych więźniów i powstrzymać ich przed zaprowadzeniem jeszcze większego chaosu.

Sezon 1.: Saga Wielkiego Turnieju Raitai 13 odcinków od 4.06.2020 – Baki, którego organizm trawi trucizna, bierze udział w chińskim turnieju sztuk walki Raitai. Czy uda mu się zostać prawdziwym mistrzem?

Gatunki: Seriale na podstawie mangi, Anime — akcja, Japońskie programy i seriale, Seriale anime
Kategorie: Brutalny, Emocjonujący

Baki bierze udział w turnieju sztuk walki, który jest organizowany tylko raz na 100 lat, i daje z siebie wszystko, aby wyrwać się z objęć śmierci!

Netflix seriale Can You Hear Me? / Czy mnie słyszysz? (2019)
serial – polskie napisy

Trzy przyjaciółki z biednej dzielnicy idą przez życie z humorem i nadzieją, próbując radzić sobie z dysfunkcyjnymi rodzinami i kiepsko wybranymi partnerami.

W ofercie od: 2020-06-04

Sezon 1.: 10 odcinków od 4.06.2020 – Trzy przyjaciółki z biednej dzielnicy idą przez życie z humorem i nadzieją, próbując radzić sobie z dysfunkcyjnymi rodzinami i kiepsko wybranymi partnerami.

W rolach głównych: Mélissa Bédard, Ève Landry, Florence Longpré

Gatunki: Seriale o tematyce społecznej, Kanadyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Sprośny, Mocny, Prześmiewczy

Netflix seriale Hospital Playlist (2020)
serial – polskie napisy

Dla tej piątki lekarzy i ich pacjentów każdy dzień jest wyjątkowy. Ich życiem jest szpital, w którym nieustannie obserwują nieubłagany cykl życia i śmierci.

W ofercie od: 2020-06-04

Sezon 1.: 12 odcinków od 4.06.2020 – Dla tej piątki lekarzy i ich pacjentów każdy dzień jest wyjątkowy. Ich życiem jest szpital, w którym nieustannie obserwują nieubłagany cykl życia i śmierci.

W rolach głównych: Cho Jung-seok, Yoo Yeon-seok, Jung Kyung-ho
Twórcy: Shin Won-ho, Lee Woo-jung

Gatunki: Koreańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Uczuciowy

Film dziś usunięty

Insidious: The Last Key / Naznaczony: Ostatni klucz (2018)
film – 1g43m – polskie napisy i lektor

Nękana własnymi wspomnieniami parapsycholog Elise Rainier wraca do rodzinnego domu w Nowym Meksyku, by zmierzyć się ze swoimi demonami i zgłębić mroczne tajemnice.

Filmy dostępne tylko do 10 czerwca 2020r

Fifty Shades Freed / Nowe oblicze Greya (2018)
film – 1g45m – polskie napisy i lektor

Anastasia i Christian przyzwyczajają się do wspólnego życia po ślubie. Ich małżeńskiemu szczęściu zagraża jednak mroczna postać z przeszłości.

W rolach głównych: Gary Hudson, Tyler Hoechlin, Andrew Airlie

Gatunki: Filmy na podstawie literatury, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne, Zmysłowe filmy romantyczne
Kategorie: Zmysłowy, Romantyczny

Earth: One Amazing Day / Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety (2017)
film – 1g34m – polskie napisy i lektor

Niesamowite zdjęcia. Oszałamiające cuda natury. Podróż dookoła świata w jeden dzień. Wszystko to w fascynującym sequelu dokumentu „Ziemia”.

Narratorem programu jest Robert Redford.

 

W rolach głównych: Robert Redford

Gatunki: Filmy dokumentalne, Naukowe i przyrodnicze filmy dokumentalne, Filmy dokumentalne o środowisku naturalnym i ekologii

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Do szaleństwa” i „Colectiv”

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – pożegnalne odcinki serialu „Pełniejsza chata” i „Tru: Tęczowy ratunek”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner