Nowy sezon serialu Stacja Berlin autorstwa pisarza Olena Steinhauera zadebiutuje w ofercie HBO GO już 3 grudnia 2018r., a 16 grudnia na antenie HBO3

Facebooktwitter

HBO GO Berlin Station Season 3
Stacja Berlin
– serial o tajnym agencie Danielu Millerze, który odbywa misję w niemieckiej rezydenturze CIA powraca z trzecim sezonem. Pomysłodawcą i współscenarzystą produkcji jest popularny pisarz Olen Steinhauer.

Premiera trzeciego sezonu Stacji Berlin odbędzie się już 3 grudnia 2018r. w HBO GO, emisja w HBO3 zaplanowana została od 16 grudnia.

Nowy sezon serialu Stacja Berlin (Berlin Station) przedstawia dalsze losy Daniela Millera (Richard Armitage) – agenta, który przyjechał do niemieckiej rezydentury CIA w Berlinie z tajną misją.

HBO GO Berlin Station Season 3

Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się na przestrzeni 11 dni na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. W tym czasie kierująca berlińską rezydenturą Valerie Edwards (Michelle Forbes) prowadzi swój zespół przez sprawę dotyczącą relacji na wysokim szczeblu między Federacją Rosyjską a Stanami Zjednoczonymi i ich sojusznikami z Paktu Północnoatlantyckiego. Czy Kreml jest zamieszany w pełną nieczystych zagrań rozgrywkę, która może narazić na szwank i tak już dość kruchy światowy porządek?

HBO GO Berlin Station Season 3

W rolach głównych w serialu ponownie wystąpili: Richard Armitage (Hobbit: Niezwykła podróż) jako Daniel Miller, nominowany do Oscara Richard Jenkins (Spotkanie) jako Steven Frost, Rhys Ifans (Niesamowity Spider-Man) jako Hector DeJean, Leland Orser (Siedem) jako Robert Kirsch, dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Ashley Judd (De-Lovely) jako BB Yates oraz Keke Palmer jako April Lewis. W nowym sezonie do obsady dołączył Ismael Cruz Córdova jako Rafael Torres, nieprzewidywalny agent CIA. Do ekipy powrócił też James Cromwell, który ponownie pojawi się na ekranie w gościnnym występie w roli Gilberta Dorna – byłego legendarnego agenta CIA.

HBO GO Berlin Station Season 3

Pomysłodawcą i współscenarzystą Stacji Berlin jest popularny pisarz Olen Steinhauer (autor takich powieści jak: Turysta, Wszystkie stare noże, Wszystkie drogi prowadzą do Kairu), który pełni także rolę producenta wykonawczego. Pozostałymi producentami są zdobywca Nagrody Akademii Eric Roth (Forrest Gump, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, House of Cards), Steve Golin, Kerry Kohansky-Roberts, Keith Redmon i Luke Rivett reprezentujący Anonymous Content. Showrunnerem jest Jason Horwitch (Rubicon, House of Cards). Serial został wyprodukowany przez spółki Paramount Television oraz Anonymous Content.

HBO GO Berlin Station Season 3

Premiera trzeciego sezonu serialu Stacja Berlin (Berlin Station) odbędzie się w HBO GO już w poniedziałek, 3 grudnia 2018r. Na antenie HBO3 produkcja będzie emitowana od 16 grudnia co niedzielę o godz. 22.00, a powtórki w poniedziałki o godz. 20.00.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (27.11.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty i nowy przeznaczony do usunięcia (26.11.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner