Amerykanin w marynacie – nowy film komediowy z Sethem Rogenem w podwójnej roli zadebiutuje w HBO GO 23 sierpnia 2020r

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]

hbo go filmy

Amerykanin w marynacie to nowy film komediowy z Sethem Rogenem w roli robotnika, który po stu latach spędzonych w solance niespodziewanie pojawia się we współczesnym Brooklynie. Premiera filmu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia, w HBO GO.

Herschel Greenbaum (Seth Rogen) jest zmagającym się z losem robotnikiem, który w 1920 roku wyjechał do Ameryki w pogoni za marzeniami o lepszym życiu dla swojej ukochanej rodziny. Pewnego dnia, pracując w fabryce, wpada on do kadzi z piklami, gdzie przebywa doskonale zakonserwowany przez 100 kolejnych lat. Kiedy mężczyzna pojawia się we współczesnym Brooklynie, z przerażeniem stwierdza, że nie postarzał się ani o jeden dzień. Herschel rozpoczyna poszukiwania swojej rodziny, ale dowiaduje się, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk, Ben Greenbaum (również Seth Rogen) – programista komputerowy o łagodnym usposobieniu. Herschel nie jest go jednak w stanie zrozumieć.

hbo go filmy

W podwójnej roli głównej w Amerykaninie w marynacie występuje Seth Rogen (Sąsiedzi), a w pozostałych rolach pojawiają się m.in. nominowana do nagrody Emmy Sarah Snook (serial HBO Sukcesja) oraz Molly Evensen (10% Remaining).

Produkcja wyreżyserowana została przez Brandona Trosta (serial Future Man), a twórcą scenariusza jest Simon Rich (Saturday Night Live). Film wyprodukowany został dla WarnerMax i zadebiutował w tym miesiącu na platformie HBO MAX.

Premiera filmu Amerykanin w marynacie (An American Pickle) odbędzie się w HBO GO już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia 2020r. Od 4 października film emitowany będzie w Cinemax.


 

Polecamy również

Jak feniks | Oficjalny zwiastun nowego filmu od Netflix Polska

Nowy serial Ridleya Scotta „Wychowane przez wilki” (Raised by Wolves) zadebiutuje w HBO GO 4 września 2020r.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...