Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – usunięto ponad 60 filmów i seriali (01.01.2019)

Facebooktwitter

netflix Sons of Anarchy
Sons of Anarchy / Synowie Anarchii (2008) | serial, sezon 1-7 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Netflix: Po przejęciu władzy w mieście handlujący bronią gang motocyklowy Synowie Anarchii szybko wchodzi w konflikt z konkurencyjnym gangiem, grupami rasistów i… z prawem.

W rolach głównych: Charlie Hunnam, Katey Sagal, Ron Perlman
Obsada: Charlie Hunnam, Katey Sagal, Ron Perlman, Mark Boone Junior, Kim Coates, Tommy Flanagan, Maggie Siff, Theo Rossi, Ryan Hurst, Dayton Callie, David Labrava, William Lucking
Gatunki: Seriale i programy, Nagrodzone programy i seriale, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Mocne, Brutalne
Twórca: Kurt Sutter

Trzeci sezon tego serialu o motocyklistach z Katey Sagal był najchętniej oglądanym programem w emitującej go stacji.

 

Sezon 1: W miasteczku Charming w Kalifornii zachodzą zmiany, które skłaniają grupę motocyklistów — członków samozwańczej straży obywatelskiej — do wzięcia spraw we własne ręce.

Sezon 2: Przywódcy grupy — Clay i Gemma — wciągają motocyklistów w spiralę przemocy. Jax musi wybrać między poświęceniem dla dziecka a lojalnością wobec braci z gangu.

Sezon 3: Po porwaniu syna Jaxa, Abla, w miasteczku nastaje chaos. Matka Jaxa — wrobiona w morderstwo Edmonda Hayesa — ratuje się ucieczką.

Sezon 4: Gang jest gotowy zmienić sposób działania. Po wyjściu z więzienia Jax odnawia więzi z rodziną i po raz pierwszy spotyka swojego synka.

Sezon 5: Jax całkowicie angażuje się w przewodzenie motocyklistom. musi poradzić sobie z pragnieniem zemsty Pope’a i przybyciem latynoskiego lidera.

Sezon 6: Gang motocyklistów z Charming w Kalifornii nadal rządzi miastem. Po piętach depczą im konkurencyjne gangi, miejscowa policja i inni wrogowie.

Sezon 7: Po wyjściu z więzienia Jax planuje zemstę za śmierć Tary, stając przeciwko dealerom narkotyków, rywalom i policji. Jednocześnie zmaga się z problemami w domu.


netflix Homeland
Homeland (2011) | serial, sezon 1-6 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Netflix: Intrygujący dramat nagrodzony Emmy. Agentka CIA podejrzewa, że żołnierz, który właśnie wrócił do kraju po latach niewoli, przeszedł na stronę terrorystów.

W rolach głównych: Claire Danes, Mandy Patinkin, Damian Lewis
Obsada: Claire Danes, Mandy Patinkin, Damian Lewis, Morena Baccarin, Jackson Pace, Morgan Saylor, Diego Klattenhoff, David Harewood, Rupert Friend, David Marciano, Navid Negahban, Jamey Sheridan, Laila Robins, Nazanin Boniadi
Gatunki: Seriale i programy, Nagrodzone programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Trzymające w napięciu
Twórcy: Howard Gordon, Alex Gansa

Za role w tym pełnym napięcia serialu Claire Danes i Damian Lewis otrzymali Emmy i Złote Globy.

 

Sezon 1: Amerykański żołnierz marynarki wojennej wraca do domu po ośmiu latach w więzieniu Al-Kaidy. Niestabilna emocjonalnie agentka CIA podejrzewa, że jest terrorystą.

Sezon 2: Mimo kruchego zdrowia agentka CIA Carrie Mathison kontynuuje krucjatę, której celem jest odkrycie rządowego agenta i terrorystycznych powiązań Brody’ego.

Sezon 3: W trzecim sezonie terrorystycznego thrillera agentka CIA Carrie Mathison zaczyna spotykać się z mężczyzną, którego kiedyś podejrzewała o pracę na rzecz Al-Kaidy.

Sezon 4: Zmagająca się z macierzyństwem i stratą Carrie kieruje operacją w Islamabadzie, w samym centrum wydarzeń najtrudniejszej akcji w jej karierze.

Sezon 5: Dwa lata po traumatycznych wydarzeniach w Islamabadzie Carrie nie jest już agentką CIA i ma spokojną pracę w Berlinie, ale mimo to ktoś nadal chce ją zabić.

Sezon 6: Carrie jest teraz obrońcą praw amerykańskich muzułmanów i staje w obronie młodego klienta, który jest uwikłany w spisek wymierzony w prezydent elekt.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner