Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – usunięto ponad 60 filmów i seriali (01.01.2019)

Facebooktwitter

netflix Prison Break
Prison Break / Skazany na śmierć (2005) | serial, sezon 1-5 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Netflix: Inżynier budowlany postanawia pomóc niesłusznie skazanemu za morderstwo bratu w ucieczce ze sławnego więzienia stanowego Fox River.

W rolach głównych: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Amaury Nolasco
Obsada: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, Wade Williams, William Fichtner, Paul Adelstein, Marshall Allman, Rockmond Dunbar
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Mroczne, Trzymające w napięciu
Twórca: Paul Scheuring

Sezon 1: Zdeterminowany, by pomóc bratu wydostać się z zakładu karnego, inżynier budowlany napada na bank, żeby zostać aresztowanym i przemycić plany więzienia.

Sezon 2: Ten sezon rozpoczyna się od ogólnokrajowej obławy. Michael i inni uciekinierzy próbują wymknąć się władzom, korzystając z bocznych dróg i odwiedzając małe miasteczka.

Sezon 3: Michael jest znów za kratkami w koszmarnym, panamskim więzieniu, opuszczonym przez władze w obliczu groźby zamieszek.

Sezon 4: a wolności Michael i Lincoln angażują się w działania grupy, której zadaniem jest doprowadzenie Firmy do upadku.

Sezon 5: Tajemnicze zdjęcie wprawia w ruch globalną misję w celu odnalezienia Michaela Scofielda, który wbrew powszechnemu przekonaniu może być jednak żywy.


netflix How I Met Your Mother
How I Met Your Mother / Jak poznałem waszą matkę (2005) | serial, sezon 1-9 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Netflix:W serii retrospekcyjnych obrazów Ted opowiada swoim dzieciom o tym, jak, poszukując bratniej duszy, poznał ich matkę.

W rolach głównych: Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris
Obsada: Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Cobie Smulders, Alyson Hannigan
Gatunki: Seriale i programy, Nagrodzone programy i seriale, Seriale romantyczne, Programy komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Sentymentalne, Zwariowane, Romantyczne
Twórcy: Carter Bays, Craig Thomas

Deszcz nagród Emmy i prowokujące do śmiechu kreacje Alyson Hannigan, Jasona Segela i Neila Patricka Harrisa.

 

Sezon 1: Ted opowiada swoim dzieciom nierzadko zabawną historię o tym, jak 25 lat wcześniej poznał i poślubił ich matkę.

Sezon 2: W drugim sezonie kultowego serialu Ted i Robin zostają parą, a Lily i Marshall rozstają się. Barney wierzy, że Bob Barker jest jego ojcem.

Sezon 3: W sezonie trzecim kultowego serialu widzowie poznają kobietę, która „skradła” dziewictwo Barney’a. Ted i Barney opracowują strategię wielkiego podrywu.

Sezon 4: Po serii wpadek tak nieprzewidywalnych, jak samo życie, Ted jest coraz bliższy znalezienia „tej jedynej”. Czwarty sezon serialu komediowego sieci CBS.

Sezon 5: Bohaterowie wracają w sezonie piątym serialu, który opowiada o wesołym życiu singla Teda Mosby’ego i poszukiwaniach przyszłej matki jego dzieci.

Sezon 6: Jak się okazuje, opowieść Teda Mosby’ego o tym, jak poznał i poślubił matkę dwójki swoich dzieci, jest wciąż daleka od końca — ciąg dalszy sagi w sezonie szóstym.

Sezon 7: W siódmym sezonie kultowego serialu widzów czeka szok — Barney się żeni! Jak? Dlaczego? I przede wszystkim — z kim?

Sezon 8: Dalszy ciąg opowieści Teda o jego kiksach i wpadkach podczas poszukiwań kobiety, która kiedyś ma zostać matką jego dzieci.

Sezon 9: W ostatnim sezonie tego długiego serialu zatwardziały kawaler Barney Stinson staje na ślubnym kobiercu ze swoją narzeczoną — Robin.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner